Příspěvky uživatele - 18.168

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nejaromatictejsi odruda, 15.7.2013
Pro Petra a Paľa: Chlapi, i když jste se v otázce chemie „poškorpili,“ přesto si myslím, že názorové střety jsou vlastně ku prospěchu věci. Funguje to tak v každém oboru (nemusí jít jenom o pěstování meruněk, kterému třeba já zatím málo rozumím).... celý příspěvek >
Nejaromatictejsi odruda, 14.7.2013
Díky za odpověď pane Paľo. Především jsem rád, že Vám letos Leskora tak pěkně zarodila. Snad se jednou, za několik let také dočkám podobné úrody. Bude to ale „běh na dlouhou trať,“ zasadil jsem totiž stromeček Leskory letos na jaře a proto mi zatím... celý příspěvek >
Nejaromatictejsi odruda, 14.7.2013
Dobrý den Paľo, zajímalo by mě - když nejsou v okolí zahrady s meruňkami, jakou druhou odrůdu meruňky je vhodné k Leskoře přisadit pro lepší opýlení? Musíme přisadit odrůdu kvetoucí ve stejnou dobu (ale které odrůdy to... celý příspěvek >
Dírky v listech meruňky, 9.7.2013
Díky - tak to jsem v klidu a moje obavy byly zbytečné.
Dírky v listech meruňky, 9.7.2013
Letos na jaře zasezená meruňka se ujala a pěkně roste, ale všiml jsem si, že na jejích listech se objevují dírky. Vůbec netuším, čím by to mohlo být způsobeno? Snad se nejedná o žádnou nemoc. Laicky mě napadá možnost nějakého škůdce, ale žádné... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika