Příspěvky uživatele - 58.245

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mšice na čínské růží/ibišku, 21.3.2014
Na 3 rastlinách sa mi vďaka minuloročnému letneniu vyliahli asi pred mesiacom čierne mšice. Neviem sa ich však zbaviť, pár dní po postreku sa vždy opäť objavia živé brouky (striekam kvalitne, zdola, zhora, zboku, celý rastlina je zmočená od hlavy až... celý příspěvek >
Je už čas na výsev?, 25.2.2014
fúha... nie je hrach priskoro? a ešte otázka pre ostatných - koľko je pre sadzačku kritická teplota, kedy prestáva rásť? a akú už nerozchodí? adri
Polykultura - kombinace rostlin - jak na to?, 23.2.2014 Obsahuje fotku
Zdravím, ani nevím, kam toto vlákno umístit, týka se totiž cibulovin, kořenové i plodové zeleniny. V poslední době si hraju s myšlenkou skusit polykulturu - hlavním cílem je přikrýt půdu rostlinami a nedat pleveli šanci. Našla jsem mnoho tabulek,... celý příspěvek >
Je už čas na výsev?, 23.2.2014
Jaro je tady, slunce svítí, tak mě svědí ruce . Myslíte, ze by už šla vysít ven na záhon mrkev, petržel... a i kdyby přišel slabý mrazík, zvládla by to i cibule (sazečka)? adri
Sázeni šalotky určené na jídlo, 21.2.2014
šalotku sadím v spone 20x20, Karmen som mala minulý rok prvý krát, spon 30 x 10-15. adri
Vyvýšené záhony, 16.2.2014
tak to zvonku este obaľte takou rákosovou rohožou, to by mohlo aj dobre vyzerať... adri
Zampiony z kostky, 16.2.2014
súhlas s KUKY. ešte dodám, že keď som to pred pár rokmi skúšala a všetku úrodu zvážila, cenovo by ma vyšlo asi o 1/4 lacnejšie si kúpiť hotové žapiony obchode. ale bola to sranda a pekný pokus. adri
Bramborový sud, 16.2.2014
ja si myslím, že najúžasnejšie na celom vynáleze sú tie dokonale čisté brambory priamo u dvířek :)...skrátka je to blbosť - aj keď nepopieram, že to funguje, ale rovnakú službu urobí už ten zmíňovaný černý pytel. adri
Jak/kdy vybrat cibule květů ze země?, 27.1.2014
Mám praktickú otázku - chystám sa tento rok úplne zmeniť kvetinový záhon s rozmermi 5m x 5m, kde polovica cca 3x5m je plná cibuľovín. V lete ich chcem všetky vybrať. Problém je, že ich je veľa, cestičky už tam viac menej moc nie sú. Bojím sa, keď ich... celý příspěvek >
Osivo z Lidlu, 16.1.2014
Aké máte skúsenosti? Ja prekvapivo dobré - minulý rok som skúsila lichořeřešnici, slnečnicu, melón a fazolky, všetko krásne vzišlo, Osiva za 0,29€ dosť... Pýtam sa, lebo už zas nás pokúšajú :)... Adri
Co je to za rostlinu?, 4.1.2014
som rovnakého názoru. a.
Domácí likér - množství alkoholu a kvašení, 4.1.2014
nemá niekto skúsený tip, ako sa zbaviť toho zákalu? adri
Domácí likér - množství alkoholu a kvašení, 3.1.2014
tak neviem - kvasi mi praveze ten ceresnovy. A co sa tyka zakalu, tvori sa aj v cistom extrakte (bylina + vodka) s minimalnym pridavkom cukru, tj znizenim lihovitosti to nebude. adri
Domácí likér - množství alkoholu a kvašení, 3.1.2014
Pre tých, koho to zaujíma, popíšem moje tohtoročne skúsenosti:  - visne nalozene do rumu s pridavkom cukru pri izbovej teplote OK  - ceresne nalozene rovnako ako visne mierne kvasia (napoj jemne picha na jazyku)  - byliny... celý příspěvek >
Červenomasé broskve, 7.10.2013
Mam takú doma. Tá moja sa volá  "Roter Weinbergpfirsich", kúpená pred 2 rokmi v PLANTEXe vo Veselom pri Pieštanoch - chuť výrazná, výborná, keby sme urobili na jar prebierku, boli by plody veľké ako minulý rok - takto mali asi len 5-5cm, ale... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika