Příspěvky uživatele - 225.51

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nejaromatictejsi odruda, 10.7.2013 Obsahuje fotku
V chuti marhúľ vidím tak trocha paralelu s broskyňami: čím neskorší, tým chutnejší. Výnimky potvrdzujú nepísané pravidlo. U marhúľ je tou výnimkou superskorá a mrazuodolná Leskora. Už bolo o nej napísané veľa, tak iba pripájam zopár fotiek z našej... celý příspěvek >
Hedelfingenská versus Kordia, 9.7.2013 Obsahuje fotku
Keď nakukneme do staršej aj novej literatúry, v stati o vhodných opeľovačoch Kordie pravidelne nechýba sorta Hedelfingenská. Preto som ju pred 3 rokmi naštepil do koruny nerodiacej Kordie. Najmä v tomto roku sa mi potvrdilo, že vzájomná kompatibilita... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 9.7.2013
Vo výčte prípravkov proti múčnatke viniča trocha neprávom chýba vynikajúci kombinovaný fungicíd Cabrio Top. Má intenzívny účinok proti múčnatke a perenospóre a štandardný proti botritíde a bielej hnilobe hrozna. Používam ho už tretiu sezónu a funguje... celý příspěvek >
Nero už začína modrať, 9.7.2013 Obsahuje fotku
Zdravím všetkých vinohradníkov! Názov vlákna tentoraz v mojom prípade nesedí. Nero mi v tomto roku totálne zlyhala, je to najhoršie opeľená sorta v našej prídomovej záhradke. Hráškovatenie na strapcoch je viac ako 90 %. Ako náplasť na moje... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika