Příspěvky uživatele - 226.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím o název rostliny, 7.7.2013
Podle úplně nitkovitých úkrojků listů (jako kopr) soudím, že se o rmen nejedná. Ten má úkrojky přece jenom trošku širší... Myslím, že na fotkách je heřmánkovec nevonný (přímořský). Josef.
Usychání zakrslého jehličnanu, 7.7.2013
Osobně nevěřím v regeneraci již postižené části stromku, byť "větve ještě úplně vyschlé nejsou". Podle toho, kolik konik takto postižených jsem už viděl, bývá v místě, odkud suchá větev vyrůstá, na kmeni patrné mírné zduření a vytékání smůly. Myslím,... celý příspěvek >
Skvrny na libečku, 7.7.2013
Nejspíše septorióza celeru nebo nějaká rez... Josef.
Thuje smaragd, 7.7.2013
Pěkně Vás tu vítáme. Váš problém tu už opravdu byl řešen, takže v archívu byste našel několik diskusí na téma "Smaragd", myslím, že to bylo vlákno přímo nazvané "Hnědnutí tůjí Smaragd". I s fotkami apod. Výsledek: možná jsme se neshodli na... celý příspěvek >
Bílé jahody, 7.7.2013
Každý ne. Švagrové ta jahodka, kterou ochutnala, chutnala a bývala by si dala ještě. Varování je (pro jistotu) na místě, protože i někomu dalšímu by mohly zachutnat a třeba by jich snědl více s příslušnými následky... Josef.
Usychání zakrslého jehličnanu, 7.7.2013
Suché vystříhat, to s Lídou souhlasím. Původcem usychání je (prý) nějaká houbová choroba. Napadá dřevo a tak bude asi těžké ji hubit. Použil bych různé fungicidy, několikrát po sobě (vždy cca po 14 dnech). Já osobně jsem ho nikdy zachraňovat... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika