Příspěvky uživatele - 22.159

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bílé jahody, 6.7.2013
K jahodce indické: plody jsou naštěstí tak hnusné (ochutnal jsem), že to každý vyplivne a na trávicí potíže nedojde :-).
Plody St. Julien, 5.7.2013
Na zahradě nám odumřela meruňka na podnoži St. Julien a z kořenů vyrostly výmladky této podnože. Zajímalo by mě, jestli tu někdo viděl a ochutnal plody St. Julien.
Bílé jahody, 5.7.2013
Máme také ananasové jahody White Dream. Ze 2 loni zakoupených sazenic už je přes 1 m2 velké políčko, teď jich právě dozrává nejvíc. Je pravda, že se hůř pozná, kdy je zralá. Ananasová příchuť je spíš jen náznak, u některých plodů výraznější, u jiných... celý příspěvek >
Elena, 29.9.2012
Já s panem Petrem z Pardubic naprosto nesouhlasím. Možná to bude i místem, ale pro mě byla letos Elena nejpříjemnějším překvapením roku, tedy co se nových švestek týče. Plody měly pevnou dužinu, byly sladké s výraznou švestkovou chutí. Dlouho... celý příspěvek >
Černý neguš, 7.7.2012
Mně plody této odrůdy velmi chutnají narozdíl od některých zdejších diskutujících. Ve srovnání s jostou rozhodně vede. Dozrávají postupně, takže si odtrhávám jen ty zralé. Dobře roste, netrpí chorobami, ale keř je hodně pichlavý.
Třešeň Regina, 7.7.2012
V roce 2007 jsme vysadili na zahradě 5 třešní: Burlat, Kaštánka, Napoleonova, Kordia a Regina. Regina ze všech stromů roste nejlépe, dosud kvetla jen pomálu, téměř vůbec. Letos už měla květů poměrně dost, ale květnový mráz zlikvidoval skoro... celý příspěvek >
Mrtvice broskvoně, 19.5.2012
Mám úplně stejný problém. Půlka stromu v čudu, bez zjevných příznaků.
Ovocné stromky do 850m, 1.4.2012
Strýmku prodává třeba pan Pešek z Bojkovic... My máme na zahradě 2 staré stromy na dožití a nový už rozhodně vysazovat nebudeme.
Redlove, 29.1.2012
Podívejte se i na stránky www.lubera.co.uk, tam je i spousta videí, kde pan Kobelt o svých odrůdách mluví anglicky. Vypadá to hezky, ale jak takové jablko doopravdy chutná... těžko říct.
Třešeň Rainier, 28.1.2012
V diskusi o žluté Donissenově chrupce byla zmíněna i odrůda Rainier, kterou nabízí jedno zmíněné zahradnitví. Jedná se o Americkou odrůdu z 50. let, po chuťové stránce údajně velmi dobrou. Navíc zraje ve 3.-4. třešňovém týdnu, to jest v mezidobí... celý příspěvek >
Redlove, 28.1.2012
Zajímalo by mě, zda-li tu má někdo nějakou osobní zkušenost s odrůdami Redlove od Markuse Koberta ze Švýcarska. Jedná se o jabka s červenou dužinou.
Toptaste, 9.4.2011
Já bych stromky na volném prostranství bez ochrany proti okusu nenechal ani přes noc. Máme sad na kraji vsi u pole. Kdysi jsem stromky balil do pletiva jen na zimu. Pak v létě při vichřici strhla padající švestka kus plotu a než jsme to stačili... celý příspěvek >
Kdy zasadit pozdě doručené stromky, 16.1.2011
Jo bylo. Taky bych to mohl stihnout, ale měl jsem čas je o víkendu a to už bylo pozdě.
Kdy zasadit pozdě doručené stromky, 16.1.2011
Už je zasazeno.
Kdy zasadit pozdě doručené stromky, 9.1.2011
Objednal jsem si loni na podzim u jednoho zde oblíbeného pěstitele 2 stromky (slivoň a hrušeň), ale přišly těsně před prvním sněhem. Stihli jsme je jen přihrnout zeminou na záhoně... a sníh už neslezl. Je lepší zasadit tyto stomky při... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika