Příspěvky uživatele - 156.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papričky mi kvetou, ale květy opadají, 28.7.2013
Dobrý den podle mě by to mohla být odrůda pequin nebo chinese multicolor.
Něco navrtává brambory, 6.7.2013
nemohli by to být drátovci - larvy kovaříků? Tady o nich vcelku podrobně píšou
Borovice - co je to za druh?, 18.1.2013
podle mě to je borovice lesní (pinus sylvestris)
Papričky mi kvetou, ale květy opadají, 15.12.2012
Podle mě to teplotou u chilli nebude, protože pěstuji ve skleníku a sklízím nepřetržitě o konce června až do konce října. Spíš bych to viděl na nadbytek zálivky, protože jak už se tady psalo, chilli má rádo střidání sucha a vlhka. Další důvod může... celý příspěvek >
Dotaz - šípky z růží, 4.9.2007
měla jsem okrasnou růži bohužel nevím název po čase splanila ale krásně kvete tak jsem jí nechala jde mi opravdu o to že má velké šípky jestli si je mohu nasušit a použít jako čaj děkuji za reakci
Dotaz - šípky z růží, 4.9.2007
Potřebovala bych zjistit, zda jsou šípky jedlé ze všech růží. Už nevím na koho se s tímto dotazem obrátit.
Motorová pila Oleo-mac, 12.7.2007
Zdravím vás všechny máme pilu OM 947 do ted' fungovala dobře ale ted' ji máme zadřenou vlastní vinou (jela bez oleje) a potřebujeme nový válec s pístem. U Mauntfildu za nový válec chcou 5600 kč, nevíte někdo kde by se dal sehnat levněji. Jinak... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika