Příspěvky uživatele - 21.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zničený skleník, 1.1.2014
děkuji, určitě se na to podívám, nevěděla jsem, že něco takového existuje, polykarbonáty nějaké zbyly, hlavně aby konstrukce byla stabilní a měla areodynamický tvar, dobrá rada,  díky Veruna
Zničený skleník, 1.1.2014
děkuji za příspěvky a rady. ráda bych měla stabilnější skleník, vím, že ocelová konstrukce a sklo je stabilnější, ale pokud jsem četla diskusní forum o sklenících, měla jsem pocit, že pro skleněný skleník byly také výhrady - neizoluje tepelně tolik... celý příspěvek >
Zničený skleník, 29.12.2013
děkuji za vaši reakci, věřím že do takto tvarovaného skleníku se vítr tolik nemůže opřít jako do kolmé velké plochy, nenapadlo by mě, že se polykarbonát dá takto ohnout. a z čeho máte konstrukci a čím jste polykarbonát ke konstrukci připojoval? jenom... celý příspěvek >
Zničený skleník, 29.12.2013
děkuji za reakci. bohužel zahradu pojištěnou nemám. skleník byl postavený na místě, kde ze dvou stran byly vysazeny jehličnany a ze dvou stran byl otevřený prostor kvůli slunci, ale několik metrů dál - asi 20 m je celkem hustý les, přesto to... celý příspěvek >
Zničený skleník, 29.12.2013
prosím o radu - v únoru 2013 jsem si koupila svůj první skleník Mythos z polykarbonátu, postavený byl v září. dne 24.12. dopoledne když začal foukat silný vítr skleník během krátké doby zcela zničil včetně hliníkové konstrukce, kterou pokřivil a... celý příspěvek >
Skleník ze skla nebo polykarbonátu?, 26.12.2013
celý život jsem chtěla skleník, tak jsem si na jaře 2013 koupila v OBI za 10.000 Kč skleník z polykarbonátu, syn mi ho postavil v září. Na Štědrý den ráno začal foukat vítr a za hodinu zničil celý skleník, polykarbonátové desky lítaly po celé zahradě... celý příspěvek >
Určení názvu bylinky?, 6.7.2013
Knautia macedonica
Husgvarna 235e nebo Partner 422?, 18.5.2013
Já mám P422 už asi 5 rokem. Řežu ročně tak od 12 - 20 m3 palivového dříví (buky). A zatím jsem s pilou neměl jediný problém.  Vše bude asi v chování k pile. Kdysi jsem dělal v lese jedině s Husqvarnama a taky bez problémů, ale momentální kvalitu... celý příspěvek >
Clematis kvetoucí na jaře, 20.11.2011
mně se clematis montana moc líbí, koupila jsem si již tři tyto clematisy, ale pokaždé mi vymrzly. Letos jsem si od kamarádky ustřihla v srpnu tři řízky tohoto clematisu a dala ho zakořenit, velmi dobře se ujal a má nové přírůstky. Pro jistotu jsem ho... celý příspěvek >
Zámková dlažba od malty, 1.10.2011
máme nově položenou zámkovou dlažbu, v blízkosti které je vzrostlý ořešák, takže listí z něho bude padat na dlažbu. Vím, že slupky z ořechů hodně barví, takže mám strach, aby zámkovka nebyla brzy od skvrn. V katalogu Presbetonu jsem se dočetla, že... celý příspěvek >
Švestka, 26.1.2008
Sehnal sem odkopky medové švestky. Má někdo zkučenosti s touto výsadbou? 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika