Příspěvky uživatele - 154.236

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sklizeň rajčat 2013, 20.8.2013
Bejbino F1 je tento rok pre mňa najväčším sklamaním. Odroda, u ktorej výrobca udáva, že je odolná proti praskaniu a pritom mi praskne 50% zrelých plodov ešte na rastline, po obratí neprasknutých plodov z nich zasa 50% praskne je v podstate... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2013, 10.8.2013
Na Vaše odrody sa nechytajú ani moje umelecké diela, pane Mirku. Priznajte, koľko odrôd ste už skúšali? Pri niektorých Vašich plodoch to vyfarbenie vyzerá na nedostatok draslíka, neskúsite ho pridať? Draslíkom sa prehnojiť nedá, tak nieto čo pokaziť.... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2013, 10.8.2013 Obsahuje fotku
Pridávam fotky svojej každodennej úrody: Tento rok ma najviac sklamalo Bejbino F1, chuť nemá vôbec žiadnu, má len tú svojskú zvláštnu príchuť, chuťovo je však jalové. Budúci rok asi už nebudem pestovať, možno jednu rastlinu, keď som si už kúpil... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2013, 28.7.2013 Obsahuje fotku
Pridávam fotky svojej úrody... Bifteková odroda, ktorú som si skúšobne zasadil len jednu rastlinu ma príjemne prekvapila nízkym vzrastom a vysokým výnosom, plody majú málo šťavy, sú pomerne chutné, stredne skoré. Rastlina má výšku necelý meter,... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2013, 21.7.2013 Obsahuje fotku
Dnešný zber zo strechy: drobotiny Idyll, neznáma červená, neznáma okrová, obe sú chutnejšie, než Idyll, ale hlavne, že je toho dosť. Zajtra oberiem veľkoplodé, nestíhame to tak či tak jesť.
Sklizeň rajčat 2013, 20.7.2013 Obsahuje fotku
Dnešná úroda z troch rastlín (2 x Idyll a 1 x neznáma odroda), ktoré mi rastú v izbe pod oknom, takže v podstate "skleníkové". Majú podstatne nižší výnos, ako tie na balkóne a samozrejme na streche, kde sú na slnku od svitu do mrku, podľa toho im... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2013, 18.7.2013
To Bejbino samozrejme je Bejbino - semaná mi kúpila polovička v originálnom balení v Topoľčanoch. Ja preto na trhu nič nekupujem, to moja polovička mi kúpila priesady, aby mi spravila "radosť". Ja som si na túto sezónu kúpil semená Bejbino... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2013, 17.7.2013
Nezdá sa Vám to ako Stupické?
Nejchutnější rajčata, 17.7.2013
V inej téme to už spolu rozoberáme, nakoniec to možno nebude Kumato, ale iná odroda, ak by ste ju vedeli identifikovať, poteším sa. Plody, ktoré teraz zbieram majú 7 - 8 cm v priemere.
Sklizeň rajčat 2013, 17.7.2013
Tak to je totálna katastrofa... Môžete to všetko vyhodiť, je po úrode. Mňa by porazilo, keby som štyri mesiace deň čo deň obskakoval rajčiaky a potom by mi ich niečo takto poľahky zlikvidovalo...
Sklizeň rajčat 2013, 17.7.2013 Obsahuje fotku
Pene Mirku, Vy ste si tuším tipli, či by to nemohlo byť Kumato, ale naozaj neviem, priesada bola kúpená od maďara na trhu a on tam mal len, že je čierna. Tak Vás poprosím, o akú odrodu sa jedná? Pomôže fotografia rezu plodom? Táto moja... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2013, 17.7.2013 Obsahuje fotku
Tak to sa nečudujte, u nás v Bratislave je príjemne teplo a slnečno, priam ideálne, na Kysuciach je to o šťastí. Včera som zasa odtrhol jedno obrovské Kumato a zo dvadsať plodov Stupického. Nestíhame to pojesť.
Sklizeň rajčat 2013, 17.7.2013
Je to už mesiac, čo som zjedol prvý zrelý plod, práve som si k raňajkám dal zo 15 menších plodov :) ešte mám naoberané dva plné taniere, za pár dní bude ďalší zber.
Nejchutnější rajčata, 16.7.2013
Ja mám 25 rastlín na streche a balkóne a stačí to nám dvom na jedlo, v podstate každý druhý deň oberiem dostatok plodov, aj občas rozdám. Kumato ma dosť sklamalo chuťovo, Stupické je stále vynikajúce, ale chuťovo ho predčila rastlina, ktorú som... celý příspěvek >
Žlté škvrny na listoch Bejbina F1, 16.7.2013
Dnes sú na tom postihnuté listy omnoho horšie, choroba ich devastuje vysokou rýchlosťou, uvažujem o odstránení všetkých postihnutých listov a vytvorení nových zálistkov.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika