Příspěvky uživatele - 46.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za rostliny?, 4.7.2014
Možná Smil italský?
Výroba fosforečnanu železitého pro boj se slimáky, 5.6.2014
Po zkušenostech s chemickými přípravky jsem si připravil ostrý bodec a každý den ráno a navečer jsem přešel celou zahradu 4000m v pravidelných pásech a všechny španělský bezdomáky napichoval na špíz a pak stáhnul přes hranu nádobky do horké vody se... celý příspěvek >
Choroby, 20.5.2014
Jsou to červci, Mně pomohl Agrion Delta / k dostání v drogerii / postříkat celou rostlinu, substrát kořeny, opalovaně po 14 dnech.
Druhy kaktusů, 11.4.2014
Mamillaria sp.
Kde seženu medvědí česnek?, 31.3.2014
Stačí zajít do Albertina a okolo kuchyně všude kam se podíváte na neskutečných plochách miliony česneků.Povede Vás nezaměnitelná vůně(smrad) česneku.Sám jsem si pár trsů vyrýpnul asi před 3lety a už jsou z nich velké plochy protože se vysemení a jede... celý příspěvek >
Marný boj s puklicí, 25.3.2014
Agrion delta pomáhá, postřik se musí po 14 dnech opakovat, stříká se i substrát.
Kde seženu medvědí česnek?, 17.2.2014
U nás v Žamberku jsou velké plochy a úspěšně jsem ho přenesl na jiné lokality.Je potřeba sázecí lopatka a vhodný trs řádně dokola obrýt - cibulky jsou až 25cm hluboko a neporušit bal.Osvědčilo se mi přesazovat když je ve stádiu prvního listu aby... celý příspěvek >
Efektivnost ochrany proti hryzcům, 10.2.2014
Před 30 lety jsem hubil hlodavce v zahradnickém podniku pomocí německých tablet které se vkládaly do děr a uvolňoval se kyanovodík.Bylo to na způsob Cyklonu B, nebo v současnosti Uraganu D2.Působilo to 100% a byl klid.Nevím jak je to dnes ošetřeno s... celý příspěvek >
Efektivnost ochrany proti hryzcům, 23.8.2013
Mám zahradu kde je plno hryzců a svádím s nimi marný boj.Je třeba jim omezit možnosti jak škodit.Veškeré stromky sázím do pletovové klece a navíc musím dávat ještě pletivo kvůli okusu zvěří.Minimálně 150cm a to ještě v zimě odhazuji sníh od stromků... celý příspěvek >
Bílé jahody, 4.7.2013
Nic takového jsem nikdy doma neměla, takhle se proměnily ty, co jsem vyrýpala po zahradě
Bílé jahody, 4.7.2013 Obsahuje fotku
Před lety jsem si na zahradě vysadila stáleplodící jahody Rujana. Časem se vysemenily po zahradě, na podzim jsem pár sazenic zasadila do řádku na záhon. Krásně se rozrostly, mají hodně plodů. Stále jsem čekala, kdy začnou červenat, když všude jinde... celý příspěvek >
Postřik proti mšicím, 21.5.2013
 Jestliže provedu postřik (např proti mšicím) dříve, než se na stromě vyskytnout, bude proti nim rostlina určitou dobu chráněná? Nebo mám s postřikem začít až po výskytu (mšice se rychle množí)? Jak je to s jinými škůdci a postřikem? Díky za... celý příspěvek >
Využití palet, 23.3.2013
Pokud jste přihlášen na FB, zadejte si 1001 Pallets. Je tam spousta krásných věcí, do bytu i na zahradu. Jana
Blenheim?, 13.2.2013
Zapomněl jsem dodat obvod kmene-je asi 2,1m.Vašek
Blenheim?, 13.2.2013
Věk mé jabloně vím podle toho kdy ji asi tak můj děda sázel.Mě je 55 a jako kluk si ji pamatuju jako velký strom.Když stojím u kmene a dívám se nahoru dovnitř koruny tak mě vždycky uchvátí ten pohled na ty silné větve které tvoří tu klenbu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika