Příspěvky uživatele - 1.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za brouka?, 7.10.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o jméno tohoto brouka. Máme jich spoustu v bytě, společně se slunéčky. Děkuji. A.
Kdo zná název rostliny?, 7.10.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o určení názvu této rostliny. Byla asi metr vysoká a rostla u břehu potoka. Děkuji.
Nemoc muškátů, 12.7.2013
Jsou tam pavučinky, takže to budou svilušky.Zkusím tedy ten Vertimec. Děkuji.
Nemoc muškátů, 11.7.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, poradí mi prosím někdo, o jakou chorobu na listech muškátů se jedná, abych se jí mohla vyvarovat? Předem děkuji, A.
Určení názvu bylinky?, 4.7.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím jak se jmenuje tato bylina, nejvyšší na obrázku? Předem děkuji za odpověď.
Nepodařené uzení, 18.12.2012
Myslím že chyba byla ve dřevě. Dub se nepoužívá do žádného styku s potravinami, je moc kyselý a i brouci se mu vyhýbají.
Naložení uzeného masa, 16.12.2012
Odpověď pro PP: Nepíšu tady proto, aby jste ke mně měl poznámky a psal, kolik česneku máte rád na kg. Přišla jsem na tento server s prosbou o radu co mám dělat nyní, když už se stala chyba, ne co jsem měla udělat dříve... Každopádně děkuji... celý příspěvek >
Naložení uzeného masa, 15.12.2012
Dobrý den, včera jsem naložila 10 kg masa k uzení na sucho a obalila v 1 kg soli, potřela 10 palicemi rozmačkaného česneku. Dnes mi bylo sousedem řečeno, že 1 kg bude moc a maso přesolené. Je to zatím můj první pokus.... celý příspěvek >
Kdo zná název trávy?, 4.12.2012
Nejspíš to bude ostřice latnatá. Děkuji, A.
Kdo zná název trávy?, 30.11.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, dnes jsem byla na procházce a na kraji lesa v bahnité promočené půdě objevila tuto travinu. Zná někdo její přesný název? Děkuji, A.
Prosím o určení názvu rostliny, 9.11.2012
Podle obrázku to vypadá spíše na Aster novae-angliae. Mockrát děkuji a přeji hezký víkend. A.
Prosím o určení názvu rostliny, 9.11.2012
Cínii znám. Tuto rostlinu jsem našla na louce u řeky.
Prosím o určení názvu rostliny, 9.11.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím, jak se jmenuje tato rostlina? Je asi metr vysoká. Předem děkuji, A.
O jakou vrbu se jedná?, 2.10.2012
Děkuji za vaše příspěvky. A.
Choroba muchovníku, 28.9.2012
Nejde mi ani tak o plody jako o husté keře, proto jsem je sestříhala.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika