Příspěvky uživatele - 59.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husgvarna 236 x torq, 25.12.2013
Asi už tam nic není... ráda praskne nádržka ve spoji, mám to na 235 taky, stavím ji lištou navrch do kouta a dobrý
Zkušenosti s pilami Hecht, 4.11.2013
jsou to šroty, ale za dva litry pro někoho na chatu asi v klidu... Radost žádná, ale sposta šílenců má doma profi pilu a na co? řežou s tím 3 nádrže za rok, takže ani nepoznají kde je rozdíl... Nanejvejš jim ještě profi agresivní mašinka... celý příspěvek >
Co se starým namíchaným benzinem?, 28.10.2013
 Dá se odevzdat i na mém dvoře... 
Tuning pily, 28.10.2013
Toto téma je zajímavé. Zabývám se motory od dětství, co jsem zašal chodit, měli jsme doma vždy závodní motorku, v 15 letech jsem začal jezdit a po revoluci skončil, protože nějak nebyl čas. Nějakou dobu jsem ale jezdil po závodech jako mechoš. V... celý příspěvek >
Co se starým namíchaným benzinem?, 24.10.2013
 Ok, ono to sem nepatří, je to totál mimo téma, ale co děláte v té automobilce?? Jak zdůvodníte poruchu vlivem benzínu, co se konkrétně stane?  Při dodržení doporučených 10%? Hledat to teď nehodlám, ale třeba v manuálu k MB Sprinter to... celý příspěvek >
HQ 560xp alebo 372xp, 22.10.2013
Ono se toho nakecá... ale ty pilky se liší, do práce teda obě a na doma z nich spíš ani jednu. Na doma mají obě zbytečný parametry, takže je nezatížíš, což hlavně u XP není dobře, je to profi určení a šmrdlání jí nedělá dobře. Na doma lepší trojková... celý příspěvek >
Vyplatí se bruska na retězy motorových pil?, 6.10.2013
A už to tu frčí zase   Prostě, bruska není špatná na srovnání po nějaké době broušení pilníkem. Nebo po chybě a poničení břitů. Já líznu ručně řetěz vždy po nádrži, zakže je stále ok, ale když jdu do servisu třeba pro olej, nechám si... celý příspěvek >
Zjištění otáček motoru, 6.10.2013
Aha, jsem blb, ono to není o kontrole pily, tak to pak jo
Zjištění otáček motoru, 6.10.2013
JJ, ale v praxi je snazší snímat impulsy na kabelu svíčky, než na větráku, pilka by měla být kompletní, jinak je to oničem. Kryty lepší nasazené, protože většinou mohou ovlivnit chování karburátorů, a taky chlazení
Pila na řezání dřeva v balíku, 28.9.2013
Balík nerozdělávat, to je pak pakárna, tahat to do kozy, tam s tím posouvat, to je vražda. Jestli to bere na kousky třeba 50 cm, je potřeba upálit kraje až zbyde 25 cm od pásky, pak to švihnout odprostředka a pokračovat v krájení směren k páskám, aby... celý příspěvek >
Pila na řezání dřeva v balíku, 28.9.2013
Tak, pila se v baráku nějak hodí furt... ale právě bych šel do starší kolem 60 ccm a nějakého vhodného úzkého řetězu na dlouhé liště. Jde lehčeji, zavřít ho nemá co, takže je to jedno a pilin méně.
Pila na řezání dřeva v balíku, 27.9.2013
Elektrická je divná, ale fakt je, že je toho malinko... Koupil bych nějakou bazarovhu s velkým motorem, ať to frčí. Stihlku nebo Husku, Dolmarku, Johnsered, kolem 60 ccm a dát na to dlouhou lištu na 3/8. Klidně dvojkovou řadu, ale radši ne XP,... celý příspěvek >
Husqvarna 455e Rancher nebo Dolmar 4605, 24.9.2013
Koukni do nádrže na filtr paliva. Vymej to technickým benzínem. Vyčisti nebo spíš vyměň svíčku.  Pokud to nepomůže, dej to do servisu, hlavně nic nešteluj, abys to taky nekousnul. Samo se to najednou nerozštelovalo, tak na šroubky nehrabat.... celý příspěvek >
Problém pri rezaný dreva, 23.9.2013
Taktak, ale při té kontrole musí olej nastříknout jemný pásek, jakmile to prská flákance oleje, je ucpaný kanálek, nebo špatně nasazená lišta. Takže tam olej je, ale drážka a rolltop je nasuchu. Rozebrat, vyčistit kanálek a drážku, pečlivě smontovat.... celý příspěvek >
Solo 651 - 3 varianty, 23.9.2013
 Odvážné tvrzení s tím profesionálním nástrojem...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika