Příspěvky uživatele - 175.28

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Brutálně špinavé demižony - co s tím, 4.12.2014
My jsme vyčistili dva 50ti litrové demižony tak, že jsme do nich nalili trochu vody a větší množství roztlučených vaječných skořápek.  Hrdlo zajistili igelitem a gumičkou.  Na stůl položili starou deku a váleli a překulovali,... ... celý příspěvek >
Drátovci v bramborách, 17.3.2014
Prosím kolik potřebuji dusíkatého vápna jestli chci ošetřovat proti drátovci pozemek asi 5 arů velký? Děkuji Jarča
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 25.1.2014
Uklidila jsem dvě nové krtičiny, každá představovala kolečko hlíny, Jarča
Efektivnost ochrany proti hryzcům, 22.8.2013
Prohlížela jsem si přiložený obrázek pletiva připraveného pro sázení stromku.  Ptám se asi hloupě, ale chtěla bych se ujistit. Ty konce pletiva se přihnou, a vytvoří se kolem kořenů stromku taková klec uzavřená ze všech stran. Ani jsem nevěděla,... celý příspěvek >
Melounoviště 2013, 5.7.2013
Pane Mirku mohl byste napsat jaký průměr mají Vaše melouny na snímku ze skleníku? Já jsem postoupila z velikosti hrášku na velikost angreštu. Jarča
Jen si tak trochu postěžovat, 3.7.2013
Prosím Hubex se dá koupit v normálních zahrádkářských potřebách? Jarča
Jen si tak trochu postěžovat, 3.7.2013
Moje odměna za to, že jsem na zahrádce od rána do večera. Cibuli jsem vytahala, protože se všechna kroutila a nerostla, Slimáci sežrali hlavně sazeničky kytek které jsem vypěstovala za semínek a na kterých mně záleželo /na příklad ostrožka... celý příspěvek >
Melounoviště 2013, 3.7.2013
Jsem ráda, že jste letošní "melounoviště" založil. Při pročítání minulých ročníků jsem se tak nadchla, že jsem letos ve skleníku také několik sazeniček zasadila. Já se ale na rozdíl od vás rozplývám nad prvními dvěma samičími květy se semeníkem... celý příspěvek >
Meruňková marmeláda z dýně, 12.10.2012
Za socíku nic nebylo, teď je všeho to máte pravdu.Ale než jíst jogurt obarvený nějakými brouky, raději si ho vylepším svými zavařeninami a protože rok je dlouhý a zásoby nejsou bezedné, občas přijde na řadu i zavařenina ze směsi dýně a jablek.... celý příspěvek >
Zalozenie noveho jahodniska, 7.8.2012
Taky nemám zatím prázdné místo pro založení nového jahodníkového záhonu, proto jsem sazenice zasázela do kelímků / po SOLVINĚ/  dala do stínu a daří se jim. Dělám to takhle několik roků.   Tím jsem mohla i staré záhony jahod vyčistit a... celý příspěvek >
Svilušky na okurkách ve skleníku - poraďte prosím, 3.7.2012
Také jsem se chtěla zeptat jak účinné bojovat proti sviluškám, ale tenhle příspěvek mně všechno podrobně vysvětlil Děkuji. Jarča
Držák na pytle, 3.1.2012
Dobrý den. Pocházím z hospodářství a pamatuji se, že na pytlování obilí jsme měli t.zv. RUDLÍK.  Ve výšce, aby se pytel dobře zachytil, byly připevněny dva kruhy nad sebou. Jeden napevno a vrchní odklápěcí. Mezi tyto kruhy se upevnil okraj pytle... celý příspěvek >
Hraboši a brambory, 6.8.2011
Dobrý večer. Gratuluji k plnému kolečku brambor. Kdybych mohla nechat brambory "dozrát" nebyla bych daleko od vašeho výnosu. Zasadila jsem 2O kusů sazeček červených brambor, ale až počátkem června, když jsme poprvé sekali louku. Základ pod... celý příspěvek >
Zalamování okurek, 29.7.2011
Loni jsme se díky příspěvku pana PP naučili  "zalamovat okurky za třetím listem" a mně by zajímalo jak vypadají vaše okurky, když jsou odplozené výhony zaštípnuté za prvním listem. Moje tedy nic moc, protože právě tenhle první list by... celý příspěvek >
Neznámá choroba rajčat?, 23.7.2011
Chtěla bych upozornit pěstitele rajčat a paprik na obrázek "příklady chorob" u příspěvku p. Mirka z 24.5.2010.Vlákno se jmenuje Plíseň.Obrázek mně hodně poučil a pomohl, za což panu Mirkovi děkuji. Jarča
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika