Příspěvky uživatele - 5.249

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ostrihaná mladá čerešňa - je to OK?, 12.3.2021 Obsahuje fotku
Opravdu, terminál je potřeba zkracovat více, zvlášť pokud je takto silný a dlouhý. Spousta lidí to neudělá a pak nadává, že vysadili čtvrtkmen a za pár let mají vysokokmen, jelikož spodní větve zakrní a později odumřou. Na přiloženém obrázku jsem... celý příspěvek >
Muškatelka letní dlouhá (Cukerinka, Medovinka), 11.3.2021
První úroda ze stromů bývá dost často podřadná a spoustu lidí odradí, jako příklad uvedu moji zkušenost. První úroda mého Rubínu byla tři hrbolatá a zelená jablíčka vážící sotva 20 g, loňský rok už jich bylo víc a velké nejméně 150 g, tvarově a... celý příspěvek >
Malinové holovouské, 11.3.2021
Tady u nás v Krkonoších je to velmi častá odrůda. Opravdu velmi chutné jablko, jediná vada je, že někdy začíná brzy moučnatět. Většina mnou nalezených stromů jsou už statní jedinci, důkaz, že se v podhůří a na horách daří.  VF
Jen si tak trochu postěžovat, 3.7.2013
Pěkný oranžový meloun! J.
Jen si tak trochu postěžovat, 3.7.2013
I já jsem v pohodě - když čtu to fňukání - každý rok se něco nevyvede, rajčata venku nasadila obrovské plody jako dětská pěst (Stupické rané), možná i dozrají, cukety už mají žluté "cigaretky" - je to paráda! Ptáčky jsem nakrmil třešněmi, višně... celý příspěvek >
Posouzeni stavu Hrusne, 3.7.2013
Odrůda se dá odhadnout podle fotky zralých plodů a popisu, kdy bude v konzumní zralosti. Nejdůležitější bude, abyste se rozhodl, zda vám bude vyhovovat chuťově a užitností (uchovatelnost...). Doporučuji, abyste si pořídil alespoň základní... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika