Příspěvky uživatele - 156.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malé papriky, 17.7.2013
No ony byly sazenice normální, pěkné a zdravé, nepsala jsem, že měly 20 cm. Pak to pokazilo počasí a rostliny začaly růst do výšky až teď, co jsou ta tepla. Listy už jsou krásně zelené, květy nasazené, sklízíme i plody, akorát teda malé, ale aspoň... celý příspěvek >
Pochlubte se květinami, 12.7.2013
Je to šrucha. Na jednom keříčku kvete čtyřmi barvami. Bohužel je to jen letnička.
Pochlubte se květinami, 12.7.2013 Obsahuje fotku
Pochlubme se navzájem svými květinami, které se nám podařilo a stále se daří pěstovat!
Svinuté listy rajčat, 11.7.2013 Obsahuje fotku
Jé, takhle moc pokroucené to tedy nemám. Také vyfotím :) A to pokroucené rajče je klasické kulaté? Já mám ty "soudkové" a některé jsou v nezralém stavu už tak velké, jako normální kulaté, které jsme sklízeli zralé vloni, takže očekávám megaplody, i... celý příspěvek >
Svinuté listy rajčat, 10.7.2013
Tak jsem se ještě dozvěděla, že by to mohl být úžeh rostliny způsobený zaléváním na slunci. Známý má ten samý problém - kroutí se mu taky první rajče v řadě. Je fakt, že zalévám tak kolem šesté hodiny večer, kdy slunce ještě svítí, ale na rajčata už... celý příspěvek >
Plevel, 9.7.2013
Tak z toho bych byla taky na mrtvici, zvlášť kdyby mi lezla do netřesků, protože na těch si zakládám, mám už hodně druhů :) Já zase dva roky bojuju s kobercovitou bíle kvetoucí skalničkou - je prostě všude, do všeho se namotává, prorůstá.... celý příspěvek >
Svinuté listy rajčat, 9.7.2013
Prosím o radu - včera jsem si všimla, že se nám začaly svíjet listy rajčat směrem dovnitř, už je z nich takové "korýtko" - z každého jednotlivého lístku, ne z celé stopky s listy. Mšici jsem nenašla. Je to nějaká nemoc a pomůže na to nějaký postřik?... celý příspěvek >
Jen si tak trochu postěžovat, 4.7.2013
My jsme s hryzcem bojovali loni, vtahoval nám celé keříčky fazolí pod zem, a to dokonce i tehdy, když je tychně zrovna uvazovala k plotu. Nastražili jsme jed na krysy - nic, pak jsme dali pastovitou návnadu a taky nic, až ho jednoho dne tchyně... celý příspěvek >
Jen si tak trochu postěžovat, 3.7.2013
Já jsem tady, není tomu dávno, "plakala" nad paprikami. Musím zaklepat - už se vzpamatovaly a znovu nasazují květy, ostříhání malých plodů se nakonec vyplatilo, i když mi to teda rvalo srdce na kusy  Rajčata máme taky hodně mohutná, ale skoro... celý příspěvek >
Kdo pozná vodní rostlinu?, 27.6.2013
U nás šla také pryč - přes zimu vymrzla a na jaře místo ní vyrostla úplně jiná tráva, kterou mám zasazenou o kousek dál.
Palma z Chorvatska, 27.6.2013
Kdysi jsem dostala od známé 3 semínka palmy, která přivezla z Chorvatska. Zasadila jsem všechna dohromady, později už byly propletené kořeny, takže jsem je nerozsazovala. Teď má palma už asi 160 cm listy, dost mělké kořeny, přesazuji ji každý rok do... celý příspěvek >
Netřesk, 26.6.2013 Obsahuje fotku
Já mám zkušenost takovou, že není třeba se bát koupit jednu velkou růžici - předtím, než vykvete, tak nasadí mladé malé růžičky. Objednala jsem si z internetu a všechny netřesky přišly po jednom, teď už jsou pěkně obrostlé. S tím zabarvením je to... celý příspěvek >
Odpadávání květů paprik, 26.6.2013
Mám taky papriky ve skleníku a taky mi odpadávají maličké plody, květy hnědnou a padají. Je to asi počasím - není teplo a pořád prší. Hodně lidí tady píše, že jim papriky letos nejdou, mě nevyjímaje. Přidala jsem železo, hoštické hnojivo, novou... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika