Příspěvky uživatele - 34.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lilkoviště, 14.10.2013
Dobrý den, příští rok chci zkusit pěstovat lilky. Četla jsem tu, že odrůda Český ranný není až tak dobrý a výnosný. Nejsem velký pěstitel, jen jako pro radost a pro rodinu. Tak si chci zeptat, kde seženu další odrůdy?? Vy si je objednáváte přes... celý příspěvek >
Hnědý šlem na dně, 1.8.2013
Dobrý den, vmísím se Vám do diskuze. I já mám jezrko a přesně to, co popisujete na konci příspěvku se mi děje. Odpoledne, zvláště při horkých dnech mi na hladinu vystoupají takové kousky čehosi a nevím co s tím. Voda je jinak průzračná ale na dně mám... celý příspěvek >
Užovka v jazierku, 1.8.2013
V neděli jsem také přišla na to, že mám v jezírku užovku, žádné mládě to nebylo, měla cca 80cm.  Odpoledne jsme na ní udělali "hon" a podařilo se. Prostě jsme ve třech chodili kolem jezírka a šťourali do kytek, pod kameny, atd.... celý příspěvek >
Odběr vody z potoka pomocí spojených nádob, 27.7.2013
Ano, vodoprávní zákon opravdu říká "technické zařízení". Původně bylo myšleno všechno, kromě kýble nebo hrnku. Tedy, vše co si naberete "rukama", je legální. Vaše otázka se už řešila a není na to konzenzus. V zásadě to legální je... Je ale nutné... celý příspěvek >
Čerpadlo Rob-2, 11.7.2013
Tak se také připojuji k nespokojeným uživatelům... Vydrželo dva a půl roku a poroučelo se do věčných lovišť. Používáno pouze sporadicky k vyčištění vrtu a letos dva měsíce pro přečerpávání vody. Překvapivě opravitelné díly - membrány jsou v... celý příspěvek >
Kanadská borůvka - neprospívá, 8.7.2013
Dobrý den, tak už jsou vidět výsledky přesazení!!! Lístky zelenají, jsou čím dál víc zelenější. A taky má pár nových větviček. Dokoupila jsem jí i kamarádku, tak jsou vedle sebe, zřejmě to té staré svědčí :o)
Choroby brambor, 8.7.2013
Ptala jsem se v zahradnictví ptala, co to na bramborách je, a paní mi řekla, že je to houbová choroba. Má se to postříkat Dithane podle rozpisu.
Paprika beraní roh, 4.7.2013
Už rostou
Choroby brambor, 3.7.2013
Dobrý den, tak toto mám taky a nevím, co to je. Pěstuji brambory prvním rokem, jen tak na zkoušku a tohle mě děsí... trošku.. Děkuji Ivana Kosinková
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika