Příspěvky uživatele - 58.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak se jmenuje tato rostlina?, 29.3.2011
Ale živý plot je z toho znamenitý, zvláště v zimě působí malebně.
Akebie, 27.3.2011
K téplodnosti akébie pětičetné: zřejmě to bude tím, že se u nás pěstuje pouze jeden klon a při cizosprašnosti této rostliny těžko plody získáme.Trvalo mi hodně let, než jsem získal druhý klon, takže teď budu moci potvrdit tuto domněnku, zdůrazňuji,... celý příspěvek >
Kdy vysadit Azalku ven?, 24.3.2011
Tak předně, azalka není trvalka, ale patřila by podle druhu buď mezi vřesovištní rostliny, nebo mezi pokojovky.Z vašeho dotazu není jasné, o kterou azalku jde, ale pokud už raší, zatím bych ji ven určitě nedával, protože jsou ještě ranní mrazíky a... celý příspěvek >
Řebčík královský, 24.3.2011
Na nic nečekejte a cibuli vysaďte, protože do podzimu by nevydržela.  pH
Co je to za stromy?, 23.3.2011
To je právě to, že ani já to nevím, ale zatím ten nesmyslný název nikdo neopravil. pH
Co mi to vykvetlo za kytičku?, 23.3.2011
Ta kytička není ladoňka, ale ladonička a to máte jenom jednu?Za několik let už by tam musel být porost ze semen.  pH
Kde seženu medvědí česnek?, 22.3.2011
I když jsou místa, kde česnek medvědí roste ve velkých porostech, dá se sehnat z inzerátů různých časopisů pro zahrádkáře.Přesazovat z přírody je spíše technický problém, protože nejvhodnější doba je po zatažení, ale to se už špatně hledá, tak tedy... celý příspěvek >
Co je to za stromy?, 20.3.2011
Vlevo jehličnan, vpravo a uprostřed jsou konifery, ale protože snímky jsou pro určení málo kvalitní, nelze to určit přesně, chtělo by to snímky pořízené o půlnoci. pH
Jaké jehličnany, popř. konifery do jílovité půdy, 16.3.2011
V takových podmínkách jehličnany rostou dobře, ale konifery většinou uhynou. pH
Vajgélie roubovaná na jívě?, 13.3.2011
Tak tohle by chtělo obrázek, ale nejspíš to bude tím, že k sazenici vajgely se dostal semenáček jívy a rostou spolu tak, že to vypadá jeko jeden keř, pH
Pupalka křovitá, 20.2.2011
Zajímalo by mě, co je to pupalka křovitá.Nebyl by obrázek?
Jinan dvoulaločný a houbová choroba, 10.2.2011
Zdravý rozum velí uříznout jinan těsně u země, nařezat na špalky a spálit v kotli.Tak se snadno zbavíte lišejníku a odpadnou vám podobné starosti. pH
Čemeřice, 5.2.2011
nějaké čemeřice nabízí třeba Lukon bulbs
Gardénie, 24.1.2011
Zajímalo by mě, jak veliké hlízy mají vaše gardénie? pH
V zimě kvetoucí okrasné keře, 24.1.2011
Ty takzvaně v zimě kvetoucí keře samozřejmě mohou vykvést v prosinci, nebo v lednu - únoru, ale musí být několik dní obleva a stejně to bývá jen menší množství květů.Vilínů je více druhů a hlavně odrůd, tak i doba kvetení se různí.Oteplení potřebují... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika