Příspěvky uživatele - 198.248

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Herbicidy na zahradě aneb Konec rajčat v Čechách?, 3.7.2013 Obsahuje fotku
odrezal som najviac zdeformovaný bočný výhonok - zálistok, ktorý je úplne zhodný s tými z Vášho odkazu na nete poškodenia herbicidmi. Tento bočný výhonok aj tak iba odčerpáva energiu rastline. Aj tak nechápem, že odmalička najskôr rastlina rástla... celý příspěvek >
Herbicidy na zahradě aneb Konec rajčat v Čechách?, 2.7.2013
keby som ich dal na záhon dostanú plieseň,...dnes som pridal novú vlastnú dobre rozloženú kompostovú hlinu zo záhrady a dám vedieť ako budú ďalej reágovať...no určite bude niečo s tou kupovanou zeminou v nádobe na balkóne, lebo všetky ostatné... celý příspěvek >
Herbicidy na zahradě aneb Konec rajčat v Čechách?, 2.7.2013
manipulácia s 1,5m rastlinami, ktoré sú popriväzované o balkón v úplne koreňmi prerastenej hline by bolo problematické, tak skúsim aspoň zvrchu doplniť novú zeminu... napadlo ma, či to neni reakcia rajčiakov na prehnojenie trebárs s kombináciou... celý příspěvek >
Herbicidy na zahradě aneb Konec rajčat v Čechách?, 2.7.2013
a mohli by ste prosím pripojiť fotku poškodených rastlín? dik.
Jen si tak trochu postěžovat, 2.7.2013
zdravím, je to tak ako píšete, rajčiaky vám aj ja z vlastnej skúsenosti odporúčam pestovať radšej v dostatočne veľkých nádobách na miestach chránených pred dažďom (tak aby nezostávala voda na listoch), polievať len ku koreňom, inak vo voľnej pôde... celý příspěvek >
Herbicidy na zahradě aneb Konec rajčat v Čechách?, 1.7.2013
viem, že to nemusí byť spôsobené herbicidom ale pokiaľ by tomu tak bolo, alebo by to bolo spôsobené virózou, môžu sa plody z takejto rastliny konzumovať? a na nete som sa o žiadnej viróze, ktorá iba znetvoruje listy nedočítal, tak neviem...
Herbicidy na zahradě aneb Konec rajčat v Čechách?, 1.7.2013
Zdravím Mirek, teda myslíte, že to bude spôsobené zvyškami herbicidov v zakúpenom substráte? Veď toho som tam dal len možno 1/3 obsahu nádoby a v hline zo záhrady je to vylúčené. Kúpený substrát je z baumaxu od výrobcu Empfinger Rindenmulch GmbH,... celý příspěvek >
Herbicidy na zahradě aneb Konec rajčat v Čechách?, 30.6.2013
deformované listy neschnú ani tam nevidím škodcov, tak neviem či by ich bolo lepšie otrhať?,...veď už to ani nevyzerá ako list... nepodobá sa to na poškodenie herbicidmi v kúpenej zemine, ako tu popisujete, alebo to bude niečo iné?
Herbicidy na zahradě aneb Konec rajčat v Čechách?, 29.6.2013 Obsahuje fotku
Dobrý deň, pestujem rajčiaky v nádobe - krásne sa v predošlom teplom počasí rozrástli, ale teraz sa začali akosi krútiť a deformovať listy. Sú vysadené v miešanke zo záhradnej hliny a kúpenej zeminy.  Ešte som sa s takouto deformáciou listov... celý příspěvek >
Ohýbať letorasty?, 25.6.2013
takže teoreticky je jedno, keby smerovali letorasty aj dohora ako same narástli - aj na týchto by rovnako narástli plody? Lebo ide mi o vinič, ktorý mám v nádobe, či môžem ponechať letorasty smerujúce dohora alebo ich ohnúť dole aby rodili. U... celý příspěvek >
Presádzané jahody, 25.6.2013 Obsahuje fotku
a je to tu - otázka je vyriešená ...konečne sa rozbehli - kvitnú mi v hrantíku aj na zahrádke... takže snáď niečo ešte tento rok dopestujem zaujímavé, že v hrantíku začali tvoriť aj poplazy, pričom minulý rok ich vôbec netvorili - možno je to... celý příspěvek >
Haveď na rajčiakoch a zemiakoch, 24.6.2013
to je asi najpravdepodobnejšie, keď skáče, ale nikde som sa nedočítal, že by im mali chutiť rajčiaky a zemiaky, napáda vraj repku olejnú, kapustu... a to sfarbenie je trochu iné... ale asi je to DREPČÍK=SKOČKA
Haveď na rajčiakoch a zemiakoch, 24.6.2013 Obsahuje fotku
ešte ďalšia fotka zvrchu lista... ešte som zabudol napísať, že je to akýsi skákavý škodca - to sa bude ťažko proti nemu bojovať, keď odskočí
Choroba egreša Captivator, 24.6.2013 Obsahuje fotku
Dobrý deň, mám vysadený nový rezistentný "super odolný " egreš Captivator zo Starkla a napriek tomu sa mu vôbec nedarí, dostal akési škvrny a listy žltnú... Prosím o akú chorobu sa jedná? Ďakujem.
Haveď na rajčiakoch a zemiakoch, 24.6.2013 Obsahuje fotku
Dobrý deň, dnes som spozoroval na zahrade akéhosi neznámeho škodcu, krorý si pochutnáva na rajčiakoch a úplne obžral zemiaky. Urobil som foto detail na obrázku 1. Prosím, vie niekto, o čo sa jedná? Na obrázku 2 sú akési dofialova fľaky na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika