Příspěvky uživatele - 93.180

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka NAC nestartuje, 15.7.2013
Ještě prosba těm zkušenějším, na pístních kroužcích jsem nenašel zámky.To by tedy znamenalo, že je naprosto jedno, v jaké poloze je kroužek nasazen?To se mi nějak nezdá.V případě pootočení kroužků do stejné roviny by tedy byl prostor nad pístem silně... celý příspěvek >
Sekačka NAC nestartuje, 15.7.2013 Obsahuje fotku
Nedaří se mi vložit více obrázků
Sekačka NAC nestartuje, 15.7.2013 Obsahuje fotku
Zdravím všechny, tak jsme se pustili do rozborky toho motoru.To, co mne tam čekalo mi doslova vyrazilo dech a asi mi to mnoho lidí neuvěří, ale je to prostě fakt.Vše jsem podrobně nafotil a zadokumentoval, foto posílám.Před rozborkou jsem ještě... celý příspěvek >
Sekačka NAC nestartuje, 11.7.2013
Zdravím-Klínek byl vyměněn za nový, podotýkám,že starý byl jen mírně zmáčknutý, ale CELÝ.Nelhal bych vám, lhal bych jenom sám sobě. Přišel jste o boty.
Sekačka NAC nestartuje, 2.7.2013
Zdravím Stando a děkuji Vám za odborné rady, ventil jsem zabrušoval jen sací a hlavně mi šlo o odstranění karbonu.Po přečtení Vašeho příspěvku jsem se docela vyděsil a obávám se, že na tohle nemám i když jsem poměrně zručný kutil a řemeslník.Z jiných... celý příspěvek >
Sekačka NAC nestartuje, 30.6.2013
Děkuji za odpověď.Čep ohnutý není.Nakonec jsem se odhodlal sundat tu hlavu(bez problémů).Sací ventil se mi zdál netěsný, tak jsem jej brusnou pastou zabrousil.Motor jsem postavil a ventily zalel benzínem abych zjistil jejich těsnost.Byly OK.Bohužel... celý příspěvek >
Sekačka NAC nestartuje, 30.6.2013
Zdravím všechny a prosím o radu.Mám sekačku NAC model 6548 s motorem Brigs & Straton 675 výkon 6 HP.Syn při sekání najel do kamene a sekačka již nešla nastartovat.Pročetl jsem si na tomto foru vše dostupné o těchto údajně,,blbuvzdorných" motorech... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika