Příspěvky uživatele - 156.220

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Banánovník - pěstování, 12.7.2013
Dobrý den pane Marku, jsem tady také každý den, ale celá tato konverzace je trošku "mimo mísu". Takže jednak se tu motají 2 druhy banánovníků, téma vzniklo na druh Musa basjoo, venkovní mrazuodolný banánovník. Shodou okolností i já jsem tady před... celý příspěvek >
Datlovnik - pestovani ze semene, 5.7.2013
Dobrý den,  jo já jsem se asi překoukl ve Vašem textu, ono to znělo, že na něm máte plody (to by pak ta "Nova" platila). Phoenix dactilifera je při "špatné" péči opravdu malá dekorativní pokojovka a i po 20 letech pěstování nemá... celý příspěvek >
E-shop KPR, 29.6.2013
Údajně pokud nejste v jejich členství, na semena se vždy čeká přes čtvrt roku. Co se týče kvality semen, bývá značně pochybná, ale některé banánovníky vyklíčily. M.K.
Neoseeds.cz, 29.6.2013
Z Neoseeds přišla semena z části kličivá (ovocné rostliny, okrasné rostliny, Agave), z části neklíčivá (palmy a juky). Naproti tomu osiva-semena mají semena stará a neklíčivá, navíc jich je nemnoho a poměrně drahé, narozdíl od Neoseeds, tam je cena... celý příspěvek >
Zásilková zahradnictví, 29.6.2013
Zahradnictví Žižka mohu také jen doporučit, dřeviny vysoké, zdravé, cena příznivá, balení skvělé, nic nemohu vytknout. M.K.
Zkušenosti se zahradnictvím Tropik?, 29.6.2013
Tropik mohu doporučit, pán je ochotný a poradí, rostliny jsou v pořádku, často i lepší než na inzerovaných fotografiích a další předností je, že u jednotlivých produktů jsou vyfoceny rostliny, které dostanete, ne pouze ilustační foto té nejhezčí... celý příspěvek >
Zkušenosti se zahradnictvím Tropik?, 28.6.2013
Zdravím, chtěla bych si objednat nějaké palmičky a exotické ovoce na tropik.cz, máte s tímto zahradnictvím zkušenosti? Stránky působí dobře, na rozdíl od většiny zahradnictví je tam spousta článků a podrobných návodů či zajímavostí, tak mne zajímá,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika