Příspěvky uživatele - 212.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Z kterých stromů nedávat větve králíkům, 3.11.2013
Před lety jsem průběžně vyřezával a do velkého králičího výběhu dával celé mladé stromy třešňových ptáčnic. Králíci je kompletně ohlodali a  poté bylo zbylé dřevo posekáno na spálení.  Určitě bych nedával větve z tisu, jinak možno... celý příspěvek >
Moravský modrý obor, 2.11.2013 Obsahuje fotku
Králíci jsou to pěkní a na chov nijak zvlášť nároční.  Mají sice taky svá ale, přesto jejich chov doporučuji.
Samice se nechtějí nechat připustit, 2.11.2013
Nechte je odpočinout, "vyždímal"  jste je dost.
Lipnická švestka, 2.11.2013
Na tom videu, kde má být ona Lipnická švestka, je jasně vidět malé  zakulacené a hodně "vzdušně" rozmístěné plody. Něco podobného jsem viděl před 35 lety. Byl to volně v přírodě na kraji lesa vyrostlý semenáč, jen měl hustější násadu plodů.... celý příspěvek >
Dlouhozobka, 13.10.2013 Obsahuje fotku
Přesněji dlouhozobka svízelová, která má mimo jiné,  v oblibě hvozdíkovité rostliny a v době květu hvozdíku kartouzku kolem mého plotu je stálým hostem. Též je velmi láká kvetoucí hvoz. pyšný, který jsem míval na zahradě a teď, už přežívá... celý příspěvek >
Lipnická švestka, 8.10.2013
Není žádný problém vypěstovat spoustu semenáčů, vybrat z toho po započaté plodnosti to kvalitnější, nazvat podle místa pěstování a pak halasně vychvalovat.  Vážení, nebuďte naivní. Opravdu kvalitní semenáč skutečně  pravé domácí švestky... celý příspěvek >
Problém s kočičkou, 12.8.2013
Díky, vyzkouším.
Problém s kočičkou, 9.8.2013
Opravdu netušíte čím to může být? Vedry to není, již to začlo před vedry 
Problém s kočičkou, 15.7.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, když jsem zašal stavět byla již na zahradě větvička kočičky /snad to říkam správně/. Po cca 4 letech je ztoho již stromisko, ale nam se líbi, jelikož nám na zahradě, dělá jedině krásné stiné misto. Nyní nám ovšem začiná usychat :-(Nevíte... celý příspěvek >
Motor Jikov 1433, 12.7.2013
Po nastartování běží na volnoběhu ve vyšších otáčkách a nedá se přidat nebo ubrat plyn. Co s tím? Za radu děkuji.  Rudolf
Komáří larvy - likvidace, 26.6.2013
Na to je snadné udržovat zásadité pH vody a dostatečně ji chlorovat.
Kdy začít krmit rybičky?, 9.3.2013
Dokud nebude mít voda teplotu od těch +12°C výš, tak by nekrmil granulkama a podobným připravovaným krmivem, ale jen živým zooplanktonem.  Důležité je v průběhu celého roku nedat rybám potravy zbytečně mnoho, protože se nadbytečným krmením... celý příspěvek >
Švestky v sezóně 2012, 24.2.2013
V příspěvcích se  odrůda Stanley uvádí jako spolehlivě plodná, což je sice pravda, ale u mne, co nesežerou červi, to napadne monilióza a z bohatě nasazené úrody toho moc nesklidím, takže se chystám strom zlikvidovat a nikdy si, již tuto odrůdu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika