Příspěvky uživatele - 149.167

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Další dotaz na houby. Poznáte PLS?, 7.6.2015 Obsahuje fotku
Na zahradě na kmeni starého stromu. Tipuji na nějakého choroše, ale nevyznám se v tom.
Usychání slivoní, 20.7.2014
Děkuji za reakce. Asi 10m daleko začíná jabloňový sádeček (cca 15 vzrostlých stromů) takže hryzec by si opravdu mohl vybrat. Zkusím na internetu najít projevy uvedených nemocí. Je možná nějaká lepší identifikace třeba při nějaké detailnější... celý příspěvek >
Usychání slivoní, 19.7.2014
Proto jsem to viděl i já na hryzce. První uschlý strom se kýval a když se do něj opřel můj 9ti letý syn, tak ho vyvrátil. Průměr kmenu mají cca 8-15cm. Zítra zkusím namátkou kus kolem odkopat, jestli tam něco nebydlí. Dík ZZ
Usychání slivoní, 19.7.2014 Obsahuje fotku
Ahoj, loni jsem si pořídil zahrádku na které jsou také slivoně. 10 stromků cca 15 let starých. Loni mi jeden zežloutl a uschnul. Tipoval jsem to na hryzce nebo něco takového, protože zahrada jich byla plná. Do konce roku a letos jsem je dle mého... celý příspěvek >
Dotaz na parametry/seřízení motoru B&S Intek, 22.9.2013 Obsahuje fotku
Zdravím, mám zahr. traktůrek s motorem Intek série 4, 31G7 (500ccm, 17,5HP). Nikde se mi nepodařilo sehnat (ani na WEBu BS) podrobný manuál s parametry motor. Jedná se mi spíše o servisní parametry, jako doporučené ot. volnoběhu, max. provozní... celý příspěvek >
Co jsou prosím ty hnědé fleky na švestkách?, 7.7.2013
Dík. To je tedy asi v pohodě. Pořád lepší, než nějaká nemoc. ZZ
Co jsou prosím ty hnědé fleky na švestkách?, 7.7.2013 Obsahuje fotku
Jako novopečený zahrádkář mám možná hloupé dotazy, ale když to nenajdu ve svých 2-3 knihách, obracím se sem. Dík za odpověd.
Krtek - a je to, 7.7.2013
Expanzní past (tedy asi všechny pasti) se umisťuje do vodorovné chodby (ne do te svislé s krtčí hromádkou). První jsem si koupil past jednu, ale protože jsem se 2x nestrefil s jejím směrem (krtek přišel z druhé strany), tak o týden později jsem... celý příspěvek >
2 druhy brouků na slivoni, 23.6.2013
Takže vlastně vše je OK :) - to jsem rád.
2 druhy brouků na slivoni, 23.6.2013 Obsahuje fotku
Zdravím, můžete mi někdo poradit co je to zač? Na 1. fotce jsou brouci jedna, na fotce 2 a 3 je druhý druh brouka, kterého mám na slivoních spoustu. Dík za radu.
Krtek - a je to, 2.6.2013
Uz se prodává. Za 9 dni o 6 krtků min. Skvěla věc. Teď jen musím upravit tu zničenou zem. krtci tam řádili dost dlouho a nic na ne nezabiralo. Až ta expanzní past. Doporučuji.
Na nové zahradě mám keř s modrými plody. Zná ho někdo?, 2.6.2013
tedy to je rychlost. Dekuji.
Na nové zahradě mám keř s modrými plody. Zná ho někdo?, 2.6.2013 Obsahuje fotku
Přikládám 3 fotky. zkoušel jsem najít na webu co je to zač a nic. Pls poraďte,  víte-li. Dík.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika