Příspěvky uživatele - 96.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Napadené Goji - kustovice čínská?, 23.8.2014
Řekla bych, že to jsou mšice.
Uschlé květy u rajčat, 18.8.2014
To je sviluška, ne?
Jaká rajčata na kečup, 17.8.2014
No vidíte, to by taky šlo. Nebo ho nechám jako "koncentrát" na rajskou omáčku k plněným paprikám :-)
Jaká rajčata na kečup, 17.8.2014
Taky nedávám jablka, dělala jsem ho podle Vás :-). Ale ze 3 kg Bejbín + cibule mám jen 6 dcl kečupu a tudíž vzhledem k této malé "výtěžnosti" je překořeněno. Letos mám jen Bejbína a Start, tak další várku proženu strojkem Tutti, dám 3 litry + ... celý příspěvek >
Jaká rajčata na kečup, 17.8.2014
Včera jsem dělala kečup z Bejbín a výsledek žádná sláva Jaká jsou nejlepší? Dík.
Skladování brambor, 8.8.2014
Zajímá Vás, jak skladujeme brambory. Máme docela teplý sklep a asi před třiceti lety jsme používali několik let krecht v kůlně – díra asi 80 x 80 cm, hloubka cca 60-70 cm, na dno seno, pak brambory, deku, navrch polystyren a zastrčený kus trubky. Ty... celý příspěvek >
Skladování brambor, 8.8.2014
Pane Stando, vehementně jste doporučoval tu vaši kysnu, já jako jednu z možností krecht. Jasně jsem psala, že se tak brambory i konzumní skladovaly! Naše další diskuze už nebyla o doporučení, ale byla to diskuze o věci. Nedalo mi to a zavolala jsem... celý příspěvek >
Skladování brambor, 8.8.2014
Ještě naposled. Psala jsem, že se brambory skladovaly a přikrývaly slámou. Teď je všelijakých materiálů, že tu slámu v pohodě nahradí. Tudíž ten krecht je ta vaše bedna ale v zemi, bez nutnosti vyhřívat a bez stěhování brambor sem a tam v době... celý příspěvek >
Skladování brambor, 8.8.2014
Nadmořská výška 275 m, typ půdy hlinitopísčitá. Pokud jsem váš nick pochopila správně a jste z HK, tak kousek od Vás. Ale to víte, že víme, jak chutnala brambora. Jestli má pro Vás sud v zemi vlastnosti sklepa, nevím proč vlastnosti sklepa nemá i... celý příspěvek >
Skladování brambor, 7.8.2014
Vlastně co pamatuji lehce namrzly dvakrát. Když bylo -28 a podruhé, když jsme navrch daly málo slámy.
Skladování brambor, 7.8.2014
U nás bylo přes zimu jen pár králíků, konzumní brambory jsme měly v krechtu pro nás. Pokud se řádně přebraly, vydržely v pohodě až do dubna bez ztrát. Nestalo, že by namrzly.  Když se tehdy zpravidla na 1.máje sázely, měly klíčky tak akorát... celý příspěvek >
Skladování brambor, 7.8.2014
Skladovaly se tak i konzumní brambory. Vy máte Stando s tímto způsoben skladování nějaké zkušenosti nebo vaše námitky a rady jsou to jen vaše domněnky?
Skladování brambor, 7.8.2014
No, co si pamatuji, tak dříve kdo neměl sklep, skladoval brambory nebo řepu v krechtu. Brambory se nechaly ve řádně "vydýchat"a uskladnily se na slámě, zadeklovaly se zase slámou, navrch něco nepromokavého Skrz se strčila nějaká trubka nebo dvě kvůli... celý příspěvek >
Skladování brambor, 7.8.2014
Udělejte si krecht.
Fazole Gusty, 2.8.2014
Dík. Tak dnes u nás bude fazolový den. K obědu fazole nakyselo, brambory a vařená vejce. K večeři na cvrk másla dám na drobno nakrájený česnek, přihodím hrst strouhanky, nechám trošku ztmavnout a smíchám s horkými uvařenými lusky. Navrch strouhnu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika