Příspěvky uživatele - 156.227

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hortenzie, 7.8.2013
Potřebuji radu: Po bouřkách se mi velký keř hortenzie rozplácnul po zemi - jak je mám opět postavit - ovázat celý keř motouzem? Jsou křehké - mají velké těžké květy. Děkuji za rady.
Jak se zbavit včel?, 22.6.2013
A to bylo u lesní cesty my takového blázna mám přímo za souseda který má na zahradě nespočet včelstev řeč s ním není žádná aby to nějak seliminoval i když mu obec vyhradila místo v sadu kousek za zahradou. My na zahradu téměř nemůžeme pořád ulítlé... celý příspěvek >
Co s květy na paprikách doma za oknem, 25.4.2012
Dobrý den, milí pěstitelé. CHtěla bych poprosit o radu. Mám napěstovanou přísadu paprik, ven je ještě dávat nechci, ale začínají mi doma za oknem kvést. Kamarádka mi poradila, že mám květy vyštipovat. Zatím jsem to neudělala. Myslíte si, že je to... celý příspěvek >
Jaká rajčata pěstujete, 30.3.2012
Děkuji za vlasní zkušenost. To znamená, že mám vypěstovat třeba dva vršky a nechat růst? Kolik cm. by měla mít sazenice, abych ji včas rozdvojila?
Jaká rajčata pěstujete, 30.3.2012
Dobrý den, i já se zapojím do této diskuse. Já zasela Tornádo, Bejbino, Parto a Stupické polní rané. Vzhledem k tomu, že jsem z Drahanské vrchoviny pěstuji rajčata ve skleníku. Měla bych dotaz pro zkušenější pěstitele, zdali odrůda Stupické polní... celý příspěvek >
Odrůda begonií, 15.3.2012
Dobrý den, ano existuje převislá begonie, která má ráda sluníčko. Jmenuje se Begonie Bonfire. Koupíte jí v zahradnictví, kde se prodávají běžné balkonovky. Já také pěsuji begonie, moc se mi líbí, jsou vděčné a kvetou celé léto. Přeji dobrý kup.
Lunární kalendář 2012, 11.3.2012
Dobrý večer, děkuji Vám za odpověď.
Lunární kalendář 2012, 10.3.2012
Dobrý den, také jsem objevila Váš Lunární kalendář. Je to velice zajímá věc. Kalendář jsem si zkopírovala a chtěla bych se podle něho řídit. Měla bych na Vás dotaz,   jestli pod názvem kultura například paprika, lilek - leden 3-5, 8, 25-27,... celý příspěvek >
Žloutne mi můj nejhezčí strom, 2.3.2012
Dobrý den, také mám osobně vypěstovaný Fíkus benjamin, v polovině února jsem ho přesadila do malinko většího květináče a už jsou vidět nové přírůstky. S řezem bych se nebála,  já ho pěstuji 7 roků a korunku stále tvaruji stříháním a tak udržuji... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika