Příspěvky uživatele - 12.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co Vaše réva 2016, 3.11.2016
Ja som tento rok na jar dal do prikmenneho pasu ciernu vodopriepustnu a dychavu foliu proti burine - v dvoch roznych miestach. Prave v tychto miestach mi vinic aj paradajky rastli bujne, cca o 100% silnejsie ako bez folie. Paradajky sadim medzi... celý příspěvek >
Postřik bobulí, 6.10.2016
Aka je to odroda, ked 15 rokov bola bez mucnatky? Pre vas bude dobrym riesenim striekat bio postrekom. Ja som tento rok prvy krat pouzil PREV-B2 na uz napadnute bobule, 2 postreky.  PREV-B2 jasne zabral zabil existujucu chorobu a zastavil... celý příspěvek >
Raná samosprašná třešeň, 3.10.2016
Hladam tiez skoru, odolnu a chutnu odrodu ceresne/visne ktora nepraska a nehnije. Vidim, ze skore ceresne maju s odolnostou problem. Co tak skore visne? Maju viacere vyhody oproti ceresniam. Visne byvaju viac odolne voci praskaniu aj hnilobe a casto... celý příspěvek >
Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 3.10.2016
odrodu Pax mi extremne napadaju vošky (mšice). Hned vedla mam aj Hinomaki red a ribezle i Jostu a tie napadaju omnoho omnoho menej. Na vine su hlavne mravce, ktore si vosky pestuju. Kedze to je krik nemozem pouzit lepive pasky. Na stromcekovom by to... celý příspěvek >
Sazenice révy 2016, 3.8.2016
Priamo u nich robilo aj viacero Cechov.  Ja som mailom s nimi pisal po nemecky i anglicky. Odpovedaju velmi ochotne a rychlo.
Sazenice révy 2016, 3.8.2016
Niekomu sa moze hodit kupit revu ci ovocne stromky v schreiber-baum.at popis odrod je lepsi tu: wolfs-reben.de (maju aj webshop) Posielaju aj postou, je to z Rakuska, cenu postovneho neviem, ja som tam bolo osobne. Je to nedaleko od hranice... celý příspěvek >
Scvrkávání bobulí, 2.8.2016
Ten list sa mi dost jasne javi na nedostatok horcika. To s bobulami nebude suvisiet. Tento rok je podstatne menej slnka ako ine roky, tipujem na bobuli plesen... hlavne ak sa ukazuje aj na viacerych listoch.
Sazenice révy 2016, 1.8.2016
Ktore zahradnictvo je lepsie ako Slovplant? Kazde, ktore je cestne a pravdive k svojim zakaznikom a vobec to nemusi byt ani zahradnictvo ani profesional, ale aj mensi hobby predajca. A lepsim je kazdy z tych dalsich od ktorych som kupoval,... celý příspěvek >
Sazenice révy 2016, 1.8.2016
Odpovedal som tam, kto chce ten tam odpoved vidi, Slovplant je NAJ... Pardon pani, pravda moze byt niekomu neprijemna no treba sa s nou zmierit a neutekat pred nou... Aj moje vytriezvenie z dovery k Slovplantu bolo hodne bolestive, a uz som... celý příspěvek >
Sazenice révy 2016, 1.8.2016
Slovplant je pre mna naozaj v mnohych smeroch NAJ. Kvalitou sadenic revy patri medzi tych NAJlepsich. Spolu so zahradnictvom Klivia.com ponukaju NAJviac novych a NAJviac odolnych odrod. Kupil som tam sadenice revy za NAJviac penazi a... celý příspěvek >
Sazenice révy 2016, 1.8.2016
uhyn sadenice v zime najskor sposobuje nevyzretie dreva vplyvom choroby a predcasneho opadu listov.
Sazenice révy 2016, 1.8.2016
Zakaznik nie je obmedzeny kupovat len v zahradnictvach ako Slovplant. Slovplant predava kvalitne sadenice, ale vobec nejde o to ci su najlepsie alebo nie. Presne rovnaku kvalitu ma aj Teplan/Strelinger su na nerozoznanie od Slovplantu, ktovie ci nie... celý příspěvek >
Sazenice révy 2016, 1.8.2016
Napiste konkretne, ktore odrody pestujete bez postrekov a ako sa im darilo v ktorych rokoch. Pozeral som vase predosle prispevky a tam vidim, ze ste kupili 20ks odrody Nero. Pokial mate len jednu alebo niekolko malo odrod tazko mozte protestovat... celý příspěvek >
Sazenice révy 2016, 27.7.2016
Pepa, velmi ma tesi, ze si odhodlany nestriekat a zatial sa dari, drzim ti palce. Prajem ti aby to vyslo. Je dolezite, aby takych ludi bolo viac, co najviac, ale hlavne aby sme svoje pozitivne i negativne skusenosti aj publikovali tu na fore. Prosim... celý příspěvek >
Sazenice révy 2016, 27.7.2016
Pepa, vobec nejde o urazlivy text. Je to len verny popis skutocnosti ktore sa stali. Bez akehokolvek zvelicovania. A prispevok ani nie je namiereny proti Slovplantu, prispevok je zamyslany pre prospech a pravdive informovanie potencialnych kupcov... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika