Příspěvky uživatele - 10.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak a kde skladovat plynový gril?, 5.3.2014
Dobrý den, já nechávám gril normálně venku s obalem i s připojenou PB lahví pod ním. Uzavřu ventil u lahve a vypustím plyn z trubek a taky odstraním odkapávací misku. PB lahev to v našich podmínách v pohodě vydrží. Obal doporučuji obehnat... celý příspěvek >
Přechod z klasického grilu Weber na plynový?, 20.6.2013
Můžu připojit zkušenost s plynovým grilem Weberem Q120 Stand. V první řadě chci říct, že miluju grilování na dřevěném uhlí, mám rád celou tu alchymii rozdělávání a udržování ohně a všechno kolem. K baráku, na zahradu, na chatu podle mě ideální. Ale... celý příspěvek >
Čerpadlo Pumpa 4SKM-100, 12.10.2012
Tak j už mám v provozu 4 SKM 150, jede tak 1. měsíc a zatím je vše ok. Dal jsem to do vrtané studny, čerpadlo je umístěno ve 21m a plus jsem potřeboval 88 metrů dopravit vodu na druhou stranu pozemku 40mm hadicí. Vše bez... celý příspěvek >
Teleskopicka tyc na zber ovocia - aspon 5 m dlha, 18.9.2012
Dik moc za info, uvedene produkty od Bahco a Wolf-Garten som uz nasiel predtym, boli vsak kratsie. Mozno skusim este tu Bahco tyc, ta sa svojou dlzkou priblizuje k tej Berger tycy. Len musim zistit ci je ktomu aj nasada na zber ovocia, alebo len... celý příspěvek >
Čerpadlo Pumpa 4SKM-100, 7.8.2012
Já aktuálně přemýšlím, že si toto čerpadlo pořídím do vrtané studny 25m. Zatím to vypadá, že to moc lidí nepoužívá. Tomas
Porucha rotační trysky tlakové myčky, 18.5.2010
Mám stejný problém a podezření, zda tam nebyla ještě nějaká pružinka. Dejte vědět, jak jste to vyřešil.
Jakou broskvoň do vyšších poloh, 27.4.2010
Dobry den, ja se priznam ze vyssi polohu nemam ale zato mam vetrno otevrena zahrada od severu, vychodu a zapadu na jihu stoji dum.. A broskvam se u me ne a ne dari... Uz si nevzpominam jake 3 odrudy jsem pred 4 roky koupil co je sice blost ale ani... celý příspěvek >
Lze jeste v tuto dobu sadit stromky, 23.4.2010
drive nebyl cas byli jine urgetni ukoly a premyslim zda vyuzit tohoto roku k tomu aby se stromech uchytil a rostl nechci promeskat rok.. rad bych co nejdrive plody? Zalevat muzu kazdy den to neni problem studna vlastni.. Poloha Jihovychod od Brna... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika