Příspěvky uživatele - 33.77

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hnojenie zeleniny, 26.8.2013
Zdravim, jedna otazka ma trapi uz dlhsi cas... Ako zistim ci som rastlinu prehnojil? Viem ze je to trochu hlupa otazka a na internete je mnozstvo popisov ako to zistit ale rad by som pocul nazor niekoho skuseneho. Napriklad mame v nadobach dve... celý příspěvek >
Nedostatek vápníku?, 21.7.2013
postriekajte, vsak ich aj tak pred jedenim oplachnete, no kvety by som nejak zvlast nestriekal, nemusite ich zakryvat ale netreba ani priamo do nich striekat, ak nic ine tak to ma vplyv na opelenie (vacsia vlhkost, horsie opelenie) inac co sa... celý příspěvek >
Přehřátá rajčata, 9.7.2013
ale kto ma cas 3x denne dolievat vodu? pestovanie ma byt hobby a nie zavazok prave preto ja polievam vylucne priamo do kvetinaca, mate vacsiu istotu ze bude mat dost vody a nemusiet sa furt obavat ci vam to neposchne, jedna moja rajcina je... celý příspěvek >
Rajčiny - bez kvetu, 9.7.2013
tiez si myslim ze su este male aj ked na balkone vyska rajciny nie je vzdy najdolezitejsia, ak ma totiz svetla menej, tak moze byt vysoka aj meter a nemat kvety(obrazne pvoedane) - to ale nema priamy vplyv na produkciu kvetov (teda mozno odschnu ale... celý příspěvek >
Přehřátá rajčata, 7.7.2013
radsej vetrat aj v noci, pokial nemate nejaku sklenikovu odrodu tak tomu v noci vetranie vadit nebude, polievajte radsej viac ako menej, niekedy sa to tazko odhaduje, tiez som raz myslel ze ma rastlina dost vody, poda bola vlhka no rajcine to... celý příspěvek >
Začátečník - pěstování rajčat, 5.7.2013
podla mna je to zvednute, moja osobna skusenost s rajcatami na balkone je ze pokial maju malo vody zacnu niektore listy vednut, nie cela rastlina, po zaliati sa to trosku zlepsi no trva az niekolko dni kym sa list po liste narovnaju... nie je to nic... celý příspěvek >
Flekaté listy na okurkách a rajčatech, 23.6.2013
a tie dve okurky vyzeraju rovnako? nevyzera ta v tieni o trochu lepsie? lebo ked su rastliny v strese tak priame slnecne luce nemusia vzdy prospiet... na balkone problem s so skodcami byva menej casty a nejaka choroba tiez.. co sa tyka nedostatku... celý příspěvek >
Hnojenie paradajok granulovanými slepačincami, 23.6.2013
cital som ze vraj je dobra kombinacia kravskeho a slepacieho hnoja, no uz si nepamatam v akom pomere a ci u vsetkych plodin, ale popripade mozte skusit
Flekaté listy na okurkách a rajčatech, 23.6.2013
vsetky tie rastliny mate zasadene v rovnakom substrate? nedostatok vapniku by sa prejavil najskor na plodoch rajciny, pokial maju rovnake podmienky zacali sa problemy vyskytovat uz pred zacatim hnojenia? nemaju primnoho/primalo vody?
Plody na rajčatech nerostou, 22.6.2013
stetcom? ja som myslel ze pel je ukryty vo vnutri kvetu... kazdopadne existuje este jeden sposob, elektricka zubna kefka, mozno to znie divne, ale kefka tvori vybracie, ktore uvolnia velke mnozstvo pelu, v skleniku som ju sice este netestoval, ale za... celý příspěvek >
Hnojenie paradajok granulovanými slepačincami, 21.6.2013
to casom zistite priblizne zistite, ak zacne rastlina moc divoko rast tak je toho asi privela... osobne to moc na gramy neratam kedze casto nemam ani ponatia kolko litrov maju kvetinace, mozem si vyrata len priblizny odhad a novu vahu sa mi tiez... celý příspěvek >
Rajčata a zálistky - otázky, 20.6.2013
tiez vylamujem, ale ste si isty ze to nie je krickova rajcina? ta ma take silne zalistky a tie sa nechavaju.. u tyckovych sa to casto nestava
Rajčata a zálistky - otázky, 19.6.2013
na 80% si myslim ze su to krickove / kerickove rajciny, je tam viacero znakov ktore maju krickove rajciny, ako uz pisal Honza, nic nevylamovat u tyckovych sa moze nechat jeden zalistok ak je na to miesto
Blossom end rot, 19.6.2013
alebo zahnivanie rajcat zo spodu, dovod prozaicky, nedostatok vapniku alebo jeho neprijatelnost pre rastlinu pri nizkom pH alebo nedostatku vody - tento problem sa vyskytuje u jednej mojej rajciny, ktora bola vysadena do zmiesanej starsej a novsej... celý příspěvek >
Stačí pro pěstování rajčat 10l kýble?, 19.6.2013
osobne si myslim ze take vedro je dost odolne a nemali by sa z neho moc uvolnovat chemikalie, ak si nie ste isty, tak ho parkrat oplachnite, nechajte par dni prevetrat a ak bude stale smrdiet tak ho nepouzite.. no ak si spominam tak aj moja flaska na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika