Příspěvky uživatele - 241.245

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pálení ovocných vín, 18.6.2013
Dobrý den prosím radu nebo zkušenost -jedná se o přepálení ovocných domácich vín v malé kolonce továrně vyrobené asi na 0,75l vína výtěžnost udávají asi 2 dcl. topení tuhým lihem.Víno nesířené.Dobu udávají asi 40 min a cena asi 1700 kč.Cenu a... celý příspěvek >
Hustý trávník - co s tím?, 3.5.2013
tady vůbec nejde o stěžování si na četnost sekání atd. sekačka se v tom "molitaništi patlá" ať je to za dva dny nebo za deset na vyšší stupeň. Základ a výška max.posekaného je pořád stejná a nůž to bude brzdit i ten samý den. mě se jednalo pouze... celý příspěvek >
Hustý trávník - co s tím?, 3.5.2013
nene, nehnojím ničím, co se týče trývy ta takhle zůstává celý rok až tak o živinách to nebude.. sekačka je samořejmě po každém sekání čištěná a pravidelně "servisovaná"koš peru co cca tři měsíce (dle potřeby) vapkou :-)
Hustý trávník - co s tím?, 3.5.2013
já sekám každý týden maximálně deset dní, ale to už je spíše nadvakrát.. nehnojím nic nedělám.. jsem rád, ale víte jak se to říká, všeho moc škodí.. sekám na nejnižší možnou úroveň (dvorek) a i tak je to jak když chodíte po molitanu,... celý příspěvek >
Hustý trávník - co s tím?, 3.5.2013
díky za reakci... ovšem nemyslel jsem provzdušnění pérky, ale noži.. Co se týče sekačky, tupá není a troufnu si říct že nevýkonná taky ne.. Honda GCV 190 přeci nemůže být slabá, a je rok stará.. Na trávníku snad ani není zas tak co... celý příspěvek >
Hustý trávník - co s tím?, 3.5.2013
Dobrý den přátelé, mám problém, již nějaký čas řeším otázku co s hustým starým trávníkem(vzhled je fajn ale...), v němž už i sekačka má často problémy plynule jet a plnit koš. Přijde mi že nůž při sekání brzdí tráva (jezdí po ni),sekačka se... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika