Příspěvky uživatele - 2.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Flekaté listy na okurkách a rajčatech, 23.6.2013
ne, vše nemám ve stejném substrátu, jen okurky ano, ale rajčata mám každé v jiném... jinak okurky i rajčata mají tohle ještě před tím než jsme začla hnojit, vody jim dávám si myslím akorát, půda není mokrá a ani vyschlá, že by rostliny živořily,... celý příspěvek >
Flekaté listy na okurkách a rajčatech, 22.6.2013
Ano, mám vše v samozavlažovacích truhlícíh, na balkon svítí od 14hod. do nějáké 19hod., jednu okurku mám vcelku ve stínu, ale světlo má, ta je v rohu, je to zasklená lodžie, ale stále otevřená-větraná,  máme tam vertikální žaluzie a jak byly teď... celý příspěvek >
Flekaté listy na okurkách a rajčatech, 22.6.2013
začlo se to dělat už před vedrama, nejhorší je, že za chvíli mi z rostliny zbydou jen pahýly, jako už to mám u jedné okurky :-(protože listy mi pak sesychají a co s nimi než je odstranit pak, že... nerada bych o vše přišla, proto se ptám a řeším to,... celý příspěvek >
Flekaté listy na okurkách a rajčatech, 22.6.2013
teď sjem anšla na netu, že by to mohl být nedostatek vápníku, je to opravdu možné? Nemám zkušensot, proto se ptám raději zde zkušenějších, nechci rostlině více uškodit než pomoct... děkuji
Flekaté listy na okurkách a rajčatech, 22.6.2013
to bych neřekla, vzhledem k tomu, že hnojivo bylo v substrátu na 6týdnů, což je psáno na obalu, tak jsem nehnojila 6týdnů až minulý týden jednou a zrovna včera po druhé(po týdnu), mám Bio hnojivo od Agra, mám to co je na fotce na okurce nakladačce a... celý příspěvek >
Flekaté listy na okurkách a rajčatech, 22.6.2013 Obsahuje fotku
i na rajčatech začal být problém, kroutí se a hnědnou listy, taky asi sviluška? Listy se zkroutí, zhnědnou a jdou do háje :-(
Flekaté listy na okurkách a rajčatech, 22.6.2013 Obsahuje fotku
Tak jsem postříkala tím vertimecem a na listech to vypadá nevím na co, ale asi scvilušky, jak jste říkal? Zde dávám foto okurků... nyní po postřiku,a le je to řekla bych ještě horší než před tím, že se to stále šíří....z okurků mi zbyly pahýly co... celý příspěvek >
Flekaté listy na okurkách a rajčatech, 18.6.2013
Ten Vertimec koupím určitě a dám ho, i kdyby to mělo být preventivně, ale bohužel sjem se v těch vedrech nikam nedostala, zítra už musím, jak dojde manžel z práce :-) moc děkuji, jste hodný, že mi radíte :-) jinak lupu jsme si dnes půjčila a nic jsem... celý příspěvek >
Flekaté listy na okurkách a rajčatech, 18.6.2013
no, nevím... Mospilanem je postříkáno, na listech jsem nic nenašla, jsou čisté... ale teď jsem se dívala a nahoře na zemině je trošku plísně, takže asi to plíseň bude, nevím... nikdy jsem se s tímto nesetkala... ale s takovou přijdu o okurky úplně... celý příspěvek >
Flekaté listy na okurkách a rajčatech, 18.6.2013 Obsahuje fotku
Co to je prosím? Poznáte to někdo? už mi jdou pryč i plody...
Mrkev a mšice, 17.6.2013
Prosím co na mšice na mrkvi, dnes jsme tam ěnjáké objevila a už jsme ze mšic opravdu nešťastná, vyhubila sjem je na okurkách a paprikách a teď je mám ještě na mrkvi, mám sto chutí vzít mospilan a sjet vše, vrrrr, mám baby karotku na balkoně, děkuji
Flekaté listy na okurkách a rajčatech, 16.6.2013
Takže můžu klidně zítra postříkat? To jsem nevěděla, já myslela, že se musí dodržet nějáký odstup i když je to jiná chemie... a za týden mám tedy znovu postříkat, dobře... děkuji moc za radu :-)
Flekaté listy na okurkách a rajčatech, 16.6.2013
tak mám tedy rajčata ještě nechat tak? Já sjem vygooglila, že by to mohla být i plíseň, tak se raději ptám, nikdy sjem takové potvory na zelenině neměla... za jako dlouho po tom Mospilanu můžu dát ten Vertimec? Na listech sjem hledala a nic nenašla,... celý příspěvek >
Flekaté listy na okurkách a rajčatech, 16.6.2013
nj, ale ten Mospilan je taky proti třásence a stříkala jsem to cca před 2dnama proti mšici, vybírala jsem mšice i ručně, ale každý den jsme na každém listu aspoň jednu našla(na okurkách, paprikách), tak sjem raději použila Mospilan... za jak dlouho... celý příspěvek >
Flekaté listy na okurkách a rajčatech, 16.6.2013 Obsahuje fotku
prosím, poraďte mi co to mám na listech zeleniny, konkrétně jde o rajčata a okurky, jedny rajčata-tyčkové mají na spodních listech ty jako kdyby hnědo-rezavé fleky a na druhý-keříčkových mám ty světlé flíčky, pak na okurkách, viz.foto, vše mám na... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika