Příspěvky uživatele - 216.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krovinořez Dolmar MS-4200 E? Solo? Husqvarna, 13.7.2014
Není bubnovka, jako bubnovka, mě na Dakru rychlost vyhovovala, sekal jsem do rozhozených pokosů, které jsme nechali tak a potom obraceli, až bylo třeba. Místa s velmi hustou trávou jsme po bubnovce rozhodili na menší vrstvu. Bubnovka seče a když... celý příspěvek >
Krovinořez Dolmar MS-4200 E? Solo? Husqvarna, 12.7.2014
Na Dolmaru nemusíte nic bastlit /// Na takovou plochu bych si křovinořez nekupoval jako hlavní stroj. Je ovšem nejlevnější, i když si obsluha dá do těla i kdyby měl poctivé 3 kW a takový by měl poctivou hmotnost se kterou se musí kývat při sečení a... celý příspěvek >
Krovinořez Dolmar MS-4200 E? Solo? Husqvarna, 12.7.2014
"Čínskou" na kolech si koupil Pavel Drvoštěp (140.103) a stále ji bude vylepšovat, přitom se ztrácí objektivita a všechno kolem se zdá být čínské.
Krovinořez Dolmar MS-4200 E? Solo? Husqvarna, 12.7.2014
U mě rozhoduje spolehlivost, dnes je každý výrobek skládačka s cílem nejnižších nákladů a nejvyššího zisku a chudák zákazník by měl mít nějaký čas klid od poruch. Jsou výjimky, kdy ten klid má.
Krovinořez Dolmar MS-4200 E? Solo? Husqvarna, 11.7.2014
Vy na Dolmar nadáváte nepochopitelným stylem neznalce naroubovaného na internetovém pastaři. Čína není dnes nadávka, ba právě naopak, pochopte už konečně. Dolmar z Číny je lepší než Husgvarna ze Švédska.
Krovinořez Dolmar MS-4200 E? Solo? Husqvarna, 11.7.2014
I dobré plíce?
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 11.7.2014
Ionizátor, návrat ze 14 denní dovolené, voda čistá 31 °… potřebuje vysát dno, letos od dubna start po zimě 200 ml chlornanu a do dneška jen ionizátor, zdar chemikům.
Chlor ve vodě ano či ne, 4.7.2014
Bazénová chemie je velký byznys na ovečkách, které si myslí, že zadraho jen nasypou a mají zdravou vodu. Bazén není jen o dezinfekci, voda ubývá, stačí, když děcka začnou skákat bomby. Chlór, co to je? S ionizátorem, akorát pozor na podvodníky s jen... celý příspěvek >
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 1.7.2014
Tak tak radosť s ním robiť.
Olej do 4 takt. krovinorezov, 28.6.2014
Litr 5w40 za 120,-
Olej do 4 takt. krovinorezov, 26.6.2014
No v zimě tráva neroste studený start napumpujete do karburátoru benzín, zapnete sytič a na rukojeti zapalování. Potom protočím motor chytne a sytič v chladnu nechám chvilku naplno a pak uberu až motor drží v chodu. V chladnu je vzducháč citlivý na... celý příspěvek >
Olej do 4 takt. krovinorezov, 26.6.2014
Moc oleje v motoru a uskladnit na rovině taky v pracovní poloze.
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 26.6.2014
Ošoupává se čudl na strunové hlavici mám ho vyměnit? Úsměv
Olej do 4 takt. krovinorezov, 26.6.2014
Vítám do tiché a nesmradlavé čtyřtaktové rodiny, dávám lepší 5w40 výrobce motoru chce min 10w30 API SF. Litr jsem koupil za 120,- deci je jedna výměna víc ne bacha na to plnit na rovině.
Starjet AJ 92-16 nebo Husqvarna CTH164, 19.6.2014
Kdyz uz se tu resi, kolik co vydrzi a na co je to vhodne, musim dat k lepsimu zkusenost s Wolf Gartenem 96.160H (vyrabeno v Nemecku, MTD). V akcich Mtf se da koupit kazdy rok nekolikrat kolem sedesati tisic, coz je za takovy stroj neskutecna... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika