Příspěvky uživatele - 127.231

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zaběh motoru vari po go motoru, 9.2.2014
dobry večer přet tydnem jsemsi přivezl   motor vari dvou takt pogo motoru novy valec a kroušky měl jsem ho nechat bežet na prazdno a nezatěžovat v tahu pak pozvolna rada v servisu vari honda ja jsem ho nechal běhat na prazdno 2 hodiny a pak... celý příspěvek >
Proč slepice vůbec nezačaly snášet?, 5.2.2014
jen aby to nebyli kohouti ty vam nyst vubec nemusi   ahoj jarda
Pomoc při výběru brusky na řetězy, 5.12.2013
v prodejnach kde se daji sehnat vyrobky od firmi proteco maji slevu na brusku řetězu jeto profi bruska z 2500 kč na 990kč ja jsem ji tam minuly měsic koupil je perfektni   jinak dotetka jsem brousil na male hobi bbrusce za 500kč a je to... celý příspěvek >
Zazimování motoru zahradního traktoru, 18.11.2013
ahoj   ja to dělam takto do benzinu aditiva v každem připadě davam celoročně 5ml na pět litru na zimu přimo do nadrže o něco vice připravek fuel  fit od brigse traktor i sekačku davam do temperovane mistnosti olej takto netahne vlkost... celý příspěvek >
Nákup nové motorové pily, 29.10.2013
před tydnem jsem si obědnal v agricu motorovou pilu hecht 956 tu nejsilnějši za tři dny byla připravena a na servysovana kdyš jsem si proni přijel tak jsem ještě nevěděl co mě čeka za šok čekal jsem deset minut když někdo přišel jako prodavač řekl... celý příspěvek >
Mulčovací sekačka, 14.6.2013
ja osobně bych řešil ale uplně jinak pokud se vam jedna o likvidaci několika tydeni travy tak ne žadnou sekačkou ale profi mulčovače od dakru nebo vari kde jsou osazeny motory 223 cm nebo 500 cm kubickych kdy  jsou stavěny na trvu od 50 cm a... celý příspěvek >
Poraďte mi prosím jaké čerpadlo?, 18.5.2013
ja bych navrhoval levne řešeni ktere použivam mnoho let obyčejne kalove čerpadlo plastovy košik do toho dam čerpadlo a potřebne mnoštvvy hadic podle potřebne delky kdykolif je možno hadice smotam a nebo opět natahnu čerppadlo cenově 1200 kč hadice... celý příspěvek >
Klínový řemen pojezdu, 7.5.2013
da se to u nich obědnat    nebo veskladech  oni to pošlou poštou domu musite vědět typ sekačky  a čislo klinaku
Nejmenší sekačka (rider nebo traktůrek) co se na ní sedí, 6.5.2013
ja   jsem koupil před čtyřmi lety  od manfilda xe 80 vd sekam třičtvrtě hektaru  za tu dobu se vyměnil hlavni klinak naprosta jednoduchost nic   složityho motor  brigs 875   naprosto perfektni na ten zaběr... celý příspěvek >
Záběh motoru Briggs u nové sekačky, 3.5.2013
zajima   mě kdyš  přivezu domu novou sekačku zda je nutne zaběch noveho   motoru dřive se to dělalo tak že se nalily   olej benzin a sekačka se nechala běžet na prazdno    po dobu zaběhu 3 až... celý příspěvek >
Mohou už ven?, 10.4.2013
ja jsem sazel v loni 24. 4a to deni teploty se pohybovaly i přes 20. stupńu a  když je chladno  tak dotapim vaše sazenice jsou ješté mala přesadit do většich kelimkua nechte je doma letošni rok je jaro velmy zradny.  mraziky mužou byt... celý příspěvek >
Jednoosy malotraktor z Mounfieldu či Vari/Terra, 28.2.2013
oondřeji samozřejmě se to da  změnit servis vari - honda aš vam řeknou  cenu tak   radši   koupite převodovku  novou   zaleži na penězich kolik do toho  budete chtět  investovat  . s... celý příspěvek >
Jednoosy malotraktor z Mounfieldu či Vari/Terra, 26.2.2013
ja jsem tento problem řešil a nakonec to dopadlo takto   na starši převodovku na 2 takt štyrtakt nedavat jine  otačky dat na to novy 2 takt motor  + řiditka vyjde   kolem 15000kč a vše je vyřešeno v četně nařadi ktere... celý příspěvek >
Rider XF 140 HD, 24.2.2013
chtěl bych se zeptat jestliy jste raidr o vikendu koupil s pozdravem    jarda
Rider XF 140 HD, 21.2.2013
hoši mame to   za   padesat procent vsobotu a v neděli v mounfildu už mě dnes prišel prospekt takže  vaš fx  140 už nestoji 37 tisic ale přes 42 tisic takže už   budete v sobotu o  něco chudši toste ... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika