Příspěvky uživatele - 200.141

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Název plevele? a jak ho zničit?, 24.6.2018
Sléz přehlížený je perfetní léčivka, na zahradě ji sice redukuju - udržuju v přiměřeném rozsahu, ale je to jediný spolehlivý "lék", když synovi onemocní hlasivky... (ne čaj, studený výluh přes noc, uvolní se saponiny, je to fuj, ale funguje to).
Úroda meruněk 2016, 14.7.2016 Obsahuje fotku
Tady je muj Goldrich
Jarne mraziky 2016, 29.4.2016
Taky mě to překvapilo, jelikož skoro každou noc mrzlo. Ale asi to bylo pod hranicí, kdy mráz působí škody. Jsme sice teplá lokalita - Haná, ale určitě ne tak jak jižní Morava a tam, jak to čtu, mráz řádil dost.
Jarne mraziky 2016, 29.4.2016
Tak dnes jsem kontroloval meruňky a všechno vypadá v pohodě. Dále jsem se díval na ořešáky a ten co máme v horní části svahu, tak ten má jen lehce ožehlé větve cca do výšky 2 m a pak bez známek spálení mrazem. A druhé ořešáky, co máme v dolní části... celý příspěvek >
Jarne mraziky 2016, 26.4.2016
Tak u nas taky mrzlo, ale nevim kolik presne, rano v 5.30 mi teploměr na aute ukazoval mezi 0 a -1. Kdyz jsem odpoledne kontroloval pludky meruněk, tak se zda, ze jsou v pohode.
Merunka na pálení, 28.3.2016
Dobrý večer, chtěl bych trošku oživit tuto diskuzi. Chtěl jsem se zeptat, které by jste doporučili odrůdy meruněk vhodných na pálení. Ale kromě Maďarské a VP. Zda máte zkušenosti i s jinými odrůdami. Děkuji za reakce :-)
Zapomenutý název choroby švestek, 19.3.2016
Dobrý den, Myslíte si, že opravdu Toptaste je tak málo odolná? Nebo je tu někdo, kdo má Toptaste už třeba delší dobu a daří se jí. Loni jsem si zasadil několik Toptastů a letos bych si chtěl zas nějaké přisadit, ale jak to tady čtu, tak mě to... celý příspěvek >
Ochrana stromkov pred zverou, 16.11.2015
No já si myslim a z me skromně zkusenosti vim, ze pres zimu postačí kralici pletivo okolo kminku. Nejvetsi problémy jsem měl pres sezonu, kdy srnci vytloukají paruzky a pry si i timto značí teritorium. Pri tomto neochrani stromek nic, jen plot a... celý příspěvek >
Zelené hnojenie, 3.11.2015
Neporadi nikdo? Jestli to nevadi:-) kema83
Zelené hnojenie, 2.11.2015
Dobrý večer, chtěl jsem se zeptat, zda nevadí když zaorám hořčici na zelené hnojení až cca v polovině listopadu. Mám poškozený traktor a dřív ho nestihnu opravit.
Thuje, 16.9.2015
Určitě to jsou vajíčka, ale od čeho, to nevím. Kema83
Vzdálenost plotu od souseda, 30.11.2014
Jak se bránit, když soused k mému plotu nasadil tůje 35 cm daleko, jak jej budu udržovat?Když jsem jej upozornila, že tam má mista dost, tak řekl, že je bude stříhat V boku ksousedovi před 6 lety nasadil též tůje, a vidím, že jsou prorostené... celý příspěvek >
Likvidace Bambusu, 13.6.2013
Dobrý den, mrkněte na tento odkaz. Je to anglicky, překladač ev. pomůže. Princip (stručně) : napřed bambus posekat (kvůli fotosyntéze) a pak kompletně vykopat! Pak kontrolovat na jaře nové výhonky a hned posekat (kořen se tím vyčerpá), nebo znovu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika