Příspěvky uživatele - 77.76

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skleník Volya LLC 2Dum - máte ho?, 12.1.2015
Dobrý den, já tento skleník mám také a rozhodně jsem s ním spokojen. Ano souhlasím, že pokud hrozí, že napadne větší množství sněhu, je nutné preventivně sníh shrnout, ale s tím se tak nějak počítá. Chtěl bych dodat, že jeden předváděcí skleník stojí... celý příspěvek >
Poraďte jaký skleník, 27.12.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, osobně jsem svůj skleník dlouho vybíral, kdy mezi má kritéria patřil důraz na robustnost zpracování a co nejsnazší stavbu, ideálně pak bez nutnosti stavby základu. Volba padla na obloukový skleník ruského výrobce Volya a své volby nelituji... celý příspěvek >
Stiga 48s novinka 2014, 14.5.2014
Písmenem "E" jsou označeny Stiga s elektrostartém
Pálení ovocných vín, 12.6.2013
Vítečný návod, děkuji, pane Šlosare!! Když zkouším, zda ještě kvasí, nedávám svíčku, obvykle mi stačí sirka ->chcípne=kvasí, nechcípne->hurá do pálenice!! ;) hasmic!
Becky na kvas, 12.6.2013
Mám barel 250 litrů, další 60 a ještě jeden 45 litrů. Octomilky ani jiné mouchy neřeším, pokud kvasí, CO2 je udrží stranou, dokvasí-li, jede se pálit. Jednou jsem se tahal do/z auta s cca 140 litry kvasu a nikdy víc! 60 l. barel ny cestu je tak... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika