Příspěvky uživatele - 9.89

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vaše réva? (2013), 10.6.2013 Obsahuje fotku
Po 2 týždňoch neprítomnosti mi vinohrad pripravil kopu práce, najmä s vylamovaním zálistkov, ale aj množstvo drobných príjemných prekvapení. Viničové kry európskej a interšpecifickej révy ošetrené CabrioTopom spoľahlivo odolávajú perenospóre aj... celý příspěvek >
Kveten 2013 - kadeřavost broskvoní, 10.6.2013 Obsahuje fotku
Posielam niekoľko hodín staré ilustračné foto z vinohradu. Stará broskyňa- podľa Petra z P. Starking Delicious- dostala koncom februára Kuprikol. Dnes je v celej korune iba do 50-60 kučeravých listov. Mladá nektarinka Venus vysadená v apríli... celý příspěvek >
Čačanská rodná, Katinka, 10.6.2013 Obsahuje fotku
Dnes som pri západe slnka počas práce vo vinohrade vytiahol z vrecka montériek pleskatú Nokiu a nafotil z obidvoch strán utešenú korunku Katinky. Zapojil som ju do radu viniča, preto tvarujem zavčasu korunku do dvojrozmerného tvaru. Kultivar má... celý příspěvek >
Je to Šarka nebo nekrotická kroužkovitost?, 10.6.2013
Pokiaľ svetlejšie škvrny kopírujú listovú nervatúru, nerobil by som paniku. V žiadnom prípade strom teraz nelikvidujte. Tipujem, že pôjde o súvislosť s nedávnym dáždivým, studeným, zamračeným počasím a drobnými poruchami v transportu živín alebo v... celý příspěvek >
Vylamování květů u mladých stromků, 10.6.2013
Zmáčadlo obsahujú aj niektoré namiešané listové hnojivá predávané s rozprašovačom, pane J.R. Napr. hnojivá na okrasné rastliny, ktoré majú silnejšiu kutikulu na listoch. Výrobca istotne vie, čo robí, účinok hnojiva je intenzívnejší. Najviac sa ale... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika