Příspěvky uživatele - 191.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zlomený terminál u mladého stromku, 24.7.2013
Povedlo se nám zlomit traktůrkem letos zasazenou hrušeň skoro na půl v kmínku. Hladce jsme ji přeřízli, a zahrádkářskou páskou svázali a dali dlahu. Je to už 3 měsíce a listy v koruně jsou stále zelené - tmavě. Od spoda - nad roubem raší 3 pruty... celý příspěvek >
Usychající levandule - plíseň?, 13.7.2013
Máte krásné keříky. Ty moje jednoleté rostlinky mám cca 30 cm od sebe a ještě se letos nespojily a to porostly opravdu hodně. Určitě hned jak odkvete ostříhám.  Jen mám ještě jednu domněnku k tomu hnědnutí listí ode spoda. Na škaredých... celý příspěvek >
Usychající levandule - plíseň?, 30.6.2013 Obsahuje fotku
Další hnědá
Usychající levandule - plíseň?, 30.6.2013 Obsahuje fotku
Ale takhle vypadá většina.:(A to není vůbec pěkné a děsí mě to. PS. většina je třeba 80 ks.:(
Usychající levandule - plíseň?, 30.6.2013 Obsahuje fotku
Lído, pořád nad tím dumám. Sice jsi mě trošku potěšila, ale pořád tomu nevěřím. Tady je fotka, kde je to na 1 roční rostlince podle mě OK.
Jak se jmenuje tato jarní rostlinka?, 26.6.2013
Lído, děkuji. Když píšeš, že se dají množit semeny, zkusím to příští rok takto. Stačilo by, až květům opadají listy, vzít střed toho květu (myslím, že to byly kuličky) a rozdrolit jinde? Jak poznám, že jsou zralá? Sebrat jste myslela z rostrinky,... celý příspěvek >
Pěstování hortensie, 25.6.2013
Dostala jsem od tety kořen hortenzie. Tj. asi 30 cm dlouhý klacek průměru 2 cm a z něj 3 vždy po 10 cm kořeny kolmo do země. Jená se o ostříhaný kmínek, až k zemi - těch 30 cm bylo na úrovni trávníku. Zavazela jim. Rozdělila jsem kmen na 3 díly -... celý příspěvek >
Jak se jmenuje tato jarní rostlinka?, 25.6.2013
Taky se mi jich hoodně na jaře zjevilo ve skalce. Jak už jsem psala, máme zahradu po předchozích majitelích, takže krásné překvápko. Dají se nějak cibulky najít a přesadit jinam abych nezničila celou skalku? Děkuji. Lenka
Usychající levandule - plíseň?, 25.6.2013
Škoda, že tu není nějaké řešení. Děje se mi to samé a jsem z toho hoodně zoufalá. Loni jsem vypěstovala 150 sazeniček ze semínek a v létě zasadila na nové zahradě. Na podzim jsem si u několika všimla, že stejně jako na fotce od spodu hnědne.... celý příspěvek >
Založení záhonu, 25.6.2013
Dobrý den, děkuji za rychlou reakci. Zatím jsem záhony, než jsem je zasypala novou hlínou (mix vyryté z louky, kompostu, přesáté bordelové místní a navrch koupenou), jsem po obvodu - na dno jsem nakonec usoudila, že nedám - obložila betonovými... celý příspěvek >
Magnolie - pěstování a střihání, 8.6.2013
Dobrý den, dnes jsem na naší nové asi 130 cm vysoké magnolii našla pavučiny na listech a na jednom z nich zeleného pavouka. To samé je i na jabloních a těm už hnědnou listy i plody. Mám o ni strach. Jsou všechny pavučiny svilušky? Mám hlavně napadané... celý příspěvek >
Jak pěstovat pamp. trávu?, 8.6.2013
Dobrý večer. Pampovou trávu se pokouším vypěstovat letos už od března ze semínek. Mám asi 15 kelímků s 2-6 cm minitrsíčky trávy. Chtěli jsme si z ní pořídit prozatimní živý plot, než ten pravý doroste. Nemám ale odvahu ji takto malinkou dát ven.... celý příspěvek >
Založení záhonu, 8.6.2013
Dobrý večer, Právě se vracím ze zahrady, kde se 1. rokem (přistěhovali jsme se loni) pokouším založit užitkový kout zahrady. Bojuji hlavně s tím, že na pozemku, kde jsou záhony naplánované není téměř žádná hlína, jen cihly, štěrk a tašky. Nahoře je... celý příspěvek >
Čím ohraničit trávník od kůry nebo kamínků, 30.5.2013
Dobrý den, jelikož je přítel obkladač, napadlo mě, že bych zbylé kachle a dlažbu použila na stojato zapuštěnou kolem záhonů proti prorůstání trávy. Něco na způsob těch plast.  pásů. Akorát bych je měla ráda komplet zapuštěné v zemi, aby nebyly... celý příspěvek >
Kam zasadit tulipány v únoru, 13.4.2013
Tak už jsou venku.:) Děkuji za rychlou odpověď. 5 jich tam bylo plesnivých, tak jsem je zaryla do rohu zahrady a zbytek pěkně před záhon. Jsem zvědavá co z toho bude!! L.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika