Příspěvky uživatele - 56.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Které jablíčko vám chutná s blížícím se jarem?, 6.6.2013
Sirius má oproti Orionu hutnejšiu dužninu, menej anízovo- korenistú, ale tiež príjemnú, najmä v prvej polovici skladovateľnosti. K tomu zdravý rast a pravideľnú rodivosť. Je to tiež veľmi vydarený český rezistent. Viac by nám o tejto sorte... celý příspěvek >
Vylamování květů u mladých stromků, 6.6.2013
Nekomentujem štýl vyjadrovania p.Wendyho. Možno by nebol taký rozčúlený, keby pozornejšie čítal, čo sa vo vlákne píše o listovej výžive. Nehovoríme predsa o extrémnych situáciách, prevápnených pozemkoch a poruchách výživy, ale o bežných... celý příspěvek >
Čačanská rodná, Katinka, 6.6.2013
U môjho svokra bola Stanley katastrofálne zašarkovaná- listy fľakaté, plody nejedlé. Nedal si vtedy vysvetliť, že je treba ju vykopať, ak nechce priísť o susedné kôstkoviny. Nakoniec na to došiel sám a chorý strom vykopal.
Třešeň nebo sladká Višeň - hledám vhodnou odrůdu, 6.6.2013
Počas tohtoročného mokrého nástupu leta Ti Regina istotne vystrelí. Všetko rastie ako divé, naštepené očká rašia, iba polné plodiny majú podľa družstevníkov málo chlorofylu. Deficít SAT je výrazný. Tvoje vrúble Admirál takisto parádne rastnú. Ešte... celý příspěvek >
Spomienka na jablká 2012, 6.6.2013
Staručká Nokia E51 je na svoju dobu profesionálny a tenučký mobil s vlastným procesorom a množstvom progresívnych funkcií. Fotiak má bohužiaľ iba 2 Mpix a kvalitné fotky robí iba za slnečného počasia. Plody na tanierkoch boli osvetlené prirodzeným... celý příspěvek >
Podestýlání jahod proti plísni, 6.6.2013
Jahody popri zatrávnenom chodníku uprostred 2 jabloňových stien v našej minizáhradke začali dozrievať okolo 25.5. Keď som ich na jar nestriekal ani proti roztočíkovi do srdiečok, ani proti nosánikovi pred kvetom, ani proti botritíde po kvete, teraz... celý příspěvek >
Čačanská rodná, Katinka, 6.6.2013
Prikláňam sa k názoru a skúsenostiam Ing.Fidly a ostaných, ktorí tolerantnosť Stanley moc nechvália. Sám som si nevedomky nainfikoval vrúbľom starej blumy šarku do koruny mladej Stanley. Rapídne to s ňou išlo z kopca a príznaky šarky na plodoch aj... celý příspěvek >
Vinic do severnej oblasti, 6.6.2013
Bolo by zaujímavé zistiť, či je Aromella odolnejšia k chorobám ako rodičovská Traminette. Víno z nej môže byť lákavé.
Spomienka na jablká 2012, 6.6.2013 Obsahuje fotku
Máte tiež slušný výber odrôd. Problémy s pehovitosťou by som čakal skôr u Gold Star- najmä v mladom veku. Z tohto dôvodu som po chuťovej stránke veľmi vychvaľovanú odrodu Goldstar nezaradil do svôjho sortimentu. Chuť Fuji mi pripadá dosť fádna,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika