Příspěvky uživatele - 218.191

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 17.6.2013
Před časem jsem zde na fóru trošku zbrkle sváděl poškození plodů na jabloních na obaleče, ale po detailním pohledu na květy a do literatury opravuji svá tvrzení na květopase. Zredukoval násadu na polovinu až třetinu! Mladá jabloňová stěna vřeten... celý příspěvek >
Jak zvládají odrůdy strupovitost po deštivém květnu 2013, 11.6.2013
Samotného mě to velice zaskočilo, jak píšete pane Vinšálku - vlhko, zima a ještě k tomu Angold. Všude kolem řada jistě náchylnějších odrůd a padlí jen na Angoldu. Jako jediné logické mi vyšlo lokální přehnojení dusíkem. Jinak fakt nevím. Půjdu naň s... celý příspěvek >
Jak zvládají odrůdy strupovitost po deštivém květnu 2013, 9.6.2013
Je zajímavé, že i přes letošní srážkově bohatý rok mi padlí velice řádí ve stěně na Angoldu. Dost mě to nemile překvapilo. Ostatní odrůdy jsou v pořádku. Jestlipak jsem to já na jaře nepřehnal s cereritem... Zdraví Mittwoch
Goldrich meruňka, 4.6.2013 Obsahuje fotku
Musím se pochlubit, že jsem letos musel 2-letý Pinkcot už 2x probírat. A i tak si myslím, že jsem ponechal více plodů než je zdrávo. Ale jistě mi rozumíte - neměl jsem to srdce tolik plodů orvat. S každým plodem mi málem ukápla i slza. Avšak jak... celý příspěvek >
Spomienka na jablká 2012, 4.6.2013
Nene Petře, chyba nebude ve Tvém přijímači - fotky jsou obsahově supr, ale kvalita slabší. To nic nemění na tom, že se mi začaly sbíhat sliny. Půjdu zakousnout nějaký ten márkeťák. Ve sklepě už jen zůstaly Ontárka, Ideredy a překvapivě slušné... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika