Příspěvky uživatele - 57.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cider, 13.8.2014
Něco jsem našel zde - Keeping it sweet.
Cider, 12.8.2014
Omlouvám se za OT, ale než začne vinařská sezóna  (sběr, lisování atd.) tak bych rád vyzkoušel vyrobit cider. Zkoušel jsem ho minulý rok (do 5L demižonu), ale nechal jsem to prokvasit všechno a výsledek byl takový drsný (alkohol a bez... celý příspěvek >
Nemoc nebo vlastnost?, 8.8.2014
Podívám se na to (většinou kupuji v Baumaxu kde se to dá prohlédnout, je to volně v regálu - možná je to tam o nějakou korunu dražší, ale moc toho nekupuji). Ale než s tím strávím nějaký čas, neexistuje nějaká přehledná tabulka kde by byly tyto... celý příspěvek >
Nemoc nebo vlastnost?, 8.8.2014
Ano o tom vím, ale o to je porovnat...
Lisování rmutu, 7.8.2014
Kupoval jsem na bazos.cz 20L lis (klasiku, šroub zdola) včetně mlínku (dva válečky s ostny, převod ozubená kola, nálevka atd.) a za obojí odhromady jsem dal 1500 tj. skoro zadarmo. Pro moje potřeby to stačí resp. mělo by. Ale nebylo to hned.... celý příspěvek >
Asi mi něco kouše do bobulí, 7.8.2014
To je také možné (nedávno byly, možné ne přímo kroupy, ale větši kapky ano).
Asi mi něco kouše do bobulí, 7.8.2014
Tak proto se nám kočky dost často váli v minivinohradu na zahradě...
Asi mi něco kouše do bobulí, 7.8.2014
A nebude to poté vadit při zpracování na mošt? Nezabije nějaká zbytková síra i ty užitečné kvasinky a pak se tam budou muset přidávat ušlechtilé?
Asi mi něco kouše do bobulí, 7.8.2014
To by mohlo být ono. Bylo to jenom (zatím) na pár hroznech na pár bobulích (listy, stonky, kmínek se zdá zatím v pořádku). Budu to sledovat. Jenom nevím jak se jim pak ubráním až to bude dozrávat. Když jsem měl jeden keř Nera tak jsem si udělal... celý příspěvek >
Nemoc nebo vlastnost?, 30.7.2014 Obsahuje fotku
Na dornfelderu (jednoroční sazenice) se mi listy začínají nějak barvit do žluta (žluté olejové skvrny) s černýma tečkama. Na rubu listu nic není. Je to vlastnost nebo začíná něco propukat? Proti plísni jsem to stříkal několikrát, proti padlím... celý příspěvek >
Plíseň?, 11.7.2014
Tak Sanmite je docela drahota a musel bych ho asi objednat na eshopu. Nestačil by Masai (který mám)? Přečtěte si tuto diskuzi. "Dostal jsem odpověď od výrobce Masai (BASF). Je účinný na svilušky i na hálčivce a vlnovníky na révě!!! Registraci má... celý příspěvek >
Plíseň?, 11.7.2014
Pořídím Sanmite, děkuji. Asi bych to nechal být (v rozumné míře jak se zde píše), ale jsou to letošní sazeničky tak jim chci dopřát :-). Minulý rok jsem takto nechal sazenice RM a řekl bych, že listy opadaly dříve by bylo zdrávo.
Stříkat před deštěm?, 7.7.2014
Tady píší, že s Acrobatem se nic míchat nesmí resp. jenom "Orthene and endofulfan"... Strana 2, nahoře Tank Mixes.
Nemoc revy, 7.7.2014
Není to plíseň? "Na květenstvích nebo mladých hroznech se objevují bělavé porosty sporangioforů a sporangií. Napadená květenství nebo mladé hrozny hnědnou a zasychají."
Stříkat před deštěm?, 4.7.2014
Dá se namixovat Ridomil nebo Acrobat + Topas nebo Talent?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika