Příspěvky uživatele - 176.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak zamaskovat poklop od čističky nebo jímky?, 27.4.2013
Já mám na takovém poklopu fíkovník v nádobě, od jara do podzimu je venku na zimu jde do sklepa. Dovedu si představit jakoukoli rostlinu v nádobě, pokud ji nemáte nazimu kam dát, tak můžete vysázet letničky, bylinky nebo skalničky. Je jen na vás jesti... celý příspěvek >
Můžu zasadit "obyčejné" brambory, ne sadbové?, 21.4.2013
Pokud vám chutnaly, jsou z ověřeného zdroje můžete je zasadit. Sadbové brambory se pouze více ošetřují a kontrolují v porostu i při skladování, aby se nepřenášely a nešířily virové choroby. Uznaná sadba brambor musí být absolutně zdravá. Já to dělám... celý příspěvek >
Rašelinový květník, 19.4.2013
Papriky jsem do nich nikdy nesázela, ale zakořeňovala jsem v nich řízky chryzantém a potom i s květníkem sázela na záhon protože se v zemi rozpadne. Plísně jsem si nevšimla, pokud je to jen povlak tak by neměl vadit.
Jak deaktivovat nevhodne hlizy topinanburu, 18.4.2013
S tím kompostem bych byla opatrná, myslím že takové teplo, aby to zlikvidovalo odolné hlízy topinamburu tam není a mít celý kompost prorostlý touto, ikdyž dobrou, ale invazní rostlinou nechcete. Zkusila bych to dát někomu na zkrmení pro zvířata a... celý příspěvek >
Jak se jmenuje tato jarní rostlinka?, 15.4.2013
Ladoňka
Pryšec - ostříhat?, 12.4.2013
Pryšce se sestřihují po odkvětu v létě, na jaře se odstraní pouze namrzlé části. Některé druhy nejsou u nás mrazuvzdorné, pokud máte ten mandloňovitý tak ten přezimuje. Pozor při stříhání bílé mléko co vytíká je jedovaté vemte si rukavice. Pokud... celý příspěvek >
Obří masitá rajčata, 12.4.2013
U těch keříkových je to s plísní při deštivém počasí vždycky horší, já po nasázení podkládám slámu, aby plody neležely na zemi, někdy po žních přidávám čerstvou nebalíkovanou, je taková vzdušnější. Keříková rajčata ošetřuji proti plísni vždycky... celý příspěvek >
Lilie, 11.4.2013
Taky jsem měla hodně narašené lilie poslali mi je moc brzo tak jsem je pouze uložila do rašeliny a dnes šly ven je sice pořád hodně mokro a tak jsem včera vyhloubila rýhy dala drenáž a dnes jsem podsypala rašelinou a zasadila.
Obří masitá rajčata, 11.4.2013
Ta Dulcia je pouze hodně velké keříkové rajče, Pavlína je hodně podobná těm masitým biftekovým rajčatům, mě chutná, její nevýhoda je že ráda chytá plíseň jako ostatní keříčkové rajčata. Já ty keříková rajčata podkládám slámou.
Obří masitá rajčata, 10.4.2013
Bifteková rajčata jsou masitá neteče znich tolik šťávy, moučnatějí pouze při přezrání nebo dlouhém skladování.
Setí mrkve, 10.4.2013
Dávala jsem řádek mrkve řádek cibule na střídavo a zdálo se mi že je napadení menší. Teď vysevám na uskladnění ranější mrkev začátkem června zakrývám netkanou textilií co nejdéle a uskladněná mě vydrží do jara pokud se nesní dřív a je téměř bez... celý příspěvek >
Obří masitá rajčata, 10.4.2013
Podobně vypadá odrůda Anna Rusian
Jak na pěstování petržele?, 10.4.2013
BK je Blansko
Obří masitá rajčata, 10.4.2013
Býčí srdce pěstuji na dva výhony je výborné máme ho na saláty i jen tak na jídlo, je pravda že není tak odolné proti plísni, ale mám zahrádku na větru tak rajčata tolik plísní netrpí. Hnojím granulovaným hnojem nebo rohovinou před výsadbou a 2-3 krát... celý příspěvek >
Paprika amy, 9.4.2013
Určitě do poloviny května dorostou vemte si jak málo bylo slunečných dní.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika