Příspěvky uživatele - 176.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Buxus / kruspan - " hrdzave listy ", 10.3.2013
Já bych ho zkusila na jaře sestřihat a možná obrazí. Mě se podařilo takhle zachránit buxus vyhozený i s nádobou taky byl spálený od slunce první rok moc nevypadal, ale protože dobře obrazil tak jsem ho nechala a dneska by nikdo nepoznal jak chudinka... celý příspěvek >
Buxus / kruspan - " hrdzave listy ", 10.3.2013
Buxus je celkem nenáročný na pěstování. Pokud chcete hnojit tak nejlepší jsou hnojiva na stálezelené rostliny, ale spokojí se s dobře vyzrálým kompostem. Sestřihněte jej poprvé asi v dubnu platím čím častěji je sestřiháván tim lépe zahušťuje.... celý příspěvek >
Jahodnik, 9.3.2013
Je to trvalka, množí se semenem nebo odnoži. mám kopce které jsou i 5let
Ježek, 9.3.2013
Máme na zahradě každý rok ježky někdy jednoho někdy víc loni jsme udělali jezírko tak se chci zeptat neví někdo jestli ježek plave kdyby se mu tam náhodou podařilo spadnout. Je obložené kameny a po celém obvodu je malý schodek takže pokud cokoli... celý příspěvek >
Zase růže, 9.3.2013
Zlatohlávky mam na zahradě v létě je jich hodně vidět na květěch hvozdíku. Jejich larvy žijí v kompostu kam se je snažím při přesívání vracet. Ale takhle brzo jsem ho nikdy neviděla, ani nevím kde přežívají dospělí brouci zimu pokud přežívají.
Řapíkatý celer, 9.3.2013
Řapíkatý celer má jemnější listy ve skleníku nebo foliáku než na volném záhoně. Ovšem ve skleníku zabere hodně místa.
Siamské dvojče - rajče Yellow Gazi Ribbed, 8.3.2013
U rajčat ne ale stalo se mě to u cínie a potom u řebčíku z cibule vyrůstala zesílená jakoby zdvojená stopka květ byl zdeformovaný zmohutnělý a v knížce nebo časopise jsem zjistila že jde o tak zvanou fasciaci neboli svazčitost pokud si to dobře... celý příspěvek >
Jak ostříhat ostružiny (bez trnu, velké plody)? , 5.3.2013
Všechny suché namrzléa slabé výhony ostřihat. Ty silné zkrátíme o čtvrtinu, přihnojit. Nové výhony vyvazovat k opoře brzo vyzrálé se lámou. Po sklizni nejpozději koncem zimy odplozené výhony ostřihat
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 5.3.2013
Docela velký výběr má firma AEV-VS letos jsem u nich poprvé objednala tak jsem zvědavá co mi vyroste na podzim dám vědět.
U vám také raší česnek?, 4.3.2013
u nás jsou ještě na zahradě zbytky sněhu, okrasný česnek už na výsluní raší tak si myslím, že zeleninový bratr ho bude brzo následovat.
Založení záhonu, 4.3.2013
To máte štěstí já ty záhony teprve hledám pod sněhem a to jsem z jižní moravy i když dnešní sluníčko se hodně snažilo.
Jakou odrudu jahod na balkon?, 4.3.2013
Můžu s vámi souhlasit a potvrdit já mám také v truhlíku měsíční jahody jsou menší ale úroda je velká a plodí až do prvních mrazíků a chuťově vynikající. Žádná jiná jahoda mě nepřesvědčila.
Líska a šištičky, 4.3.2013
Určitě netrhat připravil byste se o úrodu to jsou samčí květy, pokud se dobře podíváte na některé pupeny lísky uvidíte tam takové malé nitky asi 2-3 mm dlouhé tmavě růžové barvy to je zárodek budoucího oříšku květy samičí. Ty se objeví jakmile samčí... celý příspěvek >
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 4.3.2013
Dostala jsem od kamarádky semena odrůdy Crown Prince s doporučením, že je moc dobrá. Chtěla bych se zeptat jestli je to některá na fotografii a jak dlouho vydrží uskladněná ve sklepě. Dík Dana
Lilie, 1.3.2013
Já na dražší cibuloviny používám čtverec pletiva co je na králikárny, ten vytvaruji podle nádoby například dno kbelíku stáhnu drátem a do toho sázím lilie v nich mám všechny.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika