Příspěvky uživatele - 64.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňka z pecky, 1.3.2016
Kdo nevěří ať tam běží.Tchýně má v zahradě meruňku z pecky. Je už vzrostlá a má krásné, šťavnaté plody s příchutí i velikostí broskve. Strom je tak divoce rostlý,(jak vrba),že nelze sklízet. Po spadnutí na zem je z nich,,marmeláda". Až budou, tak... celý příspěvek >
Omlazovací a prosvětlovací řez starých jabloní, 25.2.2016 Obsahuje fotku
Po. Foto před je tady:
Omlazovací a prosvětlovací řez starých jabloní, 25.2.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl bych Vás poprosit o radu. Pronajal sem si od města sad, o který se cca 25 let nikdo nestaral. Byl plný vzrostlích náletovek a šípků prorustající až do korun stromů. Během prvního roku se mi podařilo sad vyčistit a zjistil sem že... celý příspěvek >
Česnek v zemi?, 23.2.2016
V sobotu na zahradě jsem viděl jak všechen česnek se ukazuje jak roste. Vidím, že to dlouhé moření těm 1cm kořínkům nijak neublížilo.
Jak na starý sad plný náletů, 11.1.2016
To je krásně veršované a taky pravdivé. Bohužel pro tazatele asi nepoužitelné.
Likvidace pýru, 13.12.2015
Já použil starou podlahovinu, lze použít i starý koberec. Po dobu, co zaplevelené místo je zakryté pochopitelně nic nepěstuji. Po odkrytí záhon čisťounký, pýr a jiný plevel zetlel a žížalky spapaly.
Lehani si merunky, 9.12.2015
Já mám jednu starší (27r)  VP meruňku podepřenou pro jistotu už 4roky i v zimě. Nevím jestli by váš návrh pomohl u tak vzrostlého stromu.,,Na Slovácku sa říká : Ohýbaj stromek dokáď je mladý! "  Platí to i o výchově našich potomků. Ohýbaj... celý příspěvek >
Česnek v zemi?, 8.12.2015
Taky by mne to zajímalo. Já česnek,,píchal" 17.10. Podívejte se na stránky p. Kozáka, třeba se něco dočtete v dotazech.Já mořil v Sulce 10hodin, protože jsem se opozdil na cestách. Vekan měl 1cm kořínky. Po oschnutí jsem mořil Rovralem 20minut. (Jak... celý příspěvek >
Jak využít roztok Sulky po moření česneku?, 30.11.2015
Po 2,5hod. hrabání se na netu jsem našel i odpověď pana Kozáka! Irena Kvitová: ROVRAL Aquaflo07.11.15 13:38 Dobrý den, chci se zeptat, jak naložit s přípravkem ROVRAL Aquaflo (po namoření česneku), zda je možno jej využít i jinak - jako... celý příspěvek >
Jak využít roztok Sulky po moření česneku?, 30.11.2015
Na mých 240-260ks česneku spotřebuji 1,5l roztoku.
Jak využít roztok Sulky po moření česneku?, 30.11.2015
Jak využít roztok Sulky po moření česneku? Po dalším zředění tím zalijte vysazené stroužky.--Tak uvádí pan Kozák. A jak mám využít roztok Rovralu, také tak. Jaké jsou vaše názory???
Česnek v zemi?, 18.11.2015
To máte pravdu. Já letos toho sadil méně než jiné roky. Obyčejně 280-300ks, na moji spotřebu stačí. Takže mezi poprcháním jsem to stihl, ale zas tak moc se mi to nematlalo. Kdyby ten sadbový Vekan byl uložený v suchu, tak bych s vysázením ještě... celý příspěvek >
Česnek v zemi?, 17.11.2015
Dnes po roce jsem si opět zapíchal! Česnek do země! Dukát-68ks, Kavkaz-44ks, 123ks Vekan. Teplota půdy 9°C. 
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 29.10.2015
Já ryji až je opadlé listí ze stromů.Zatím do mne ryje manželka. Na rytí používám obyčejný rýč. Značkový jsem použil u kamaráda a záhy ho požádal se slovy jestli chce pomoct, ať mi svěří obyč. rýč.
Říjnová sklizeň, 13.10.2015
Já mám zahradu na Zlínsku (192m/m) a kromě Ontárií mám vše sklizeno.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika