Příspěvky uživatele - 244.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Avokádo a jeho pěstování, 30.5.2013
Zdravím všechny miláčky avokáda.Taky mě přemohla zvědavost?Co se asi vyklube z té velké pecky?A taky že jo! Zhruba po čtvrt roku se objevil malý výhonek vedle kolegy ananase.Co tomu předcházelo?Žádné napichování na párátka a ponoření do dvou třetin... celý příspěvek >
bougainvillea, 11.5.2008
Má někdo z vás také problém s asi chlordozou těchto krasavic? Měla jsem jich již mnoho, vydržely pár let a potom začaly růst lístky slabé, světle zelené, až nakonec rostliny uhynuly. A to je pokaždé. Nevím, jestli je to chlordoza, ale myslím si to.... celý příspěvek >
Bouganvillea - hnojení, 11.5.2008
Já hnojím celá léta Krystalonem start cca od ledna do dubna a potom Krystalonem plod a květ při každé zálivce. A kvetou. Starší exempláře se však již zdráhají kvést. Mám spíš problém, že časem začnou lísty získávat svělou barvu a už neobrazí květem.
mučenka, 11.5.2008
Na Kanárských ostrovech se po celé délce našeho bungalovu pnula mučenka, která měla žluté tvrdé plody, které připomínaly hladký citron a byly velmi chutné, plné semínek. Místní říkali, že je to marakuja. Semínka z tohoto plodu ihned vyklíčila a... celý příspěvek >
neznámá exotická rostlina - Delonix, 11.5.2008
Mám těch semínek plnou krabičku. Ale jsou již tři roky stará a dovezla jsem si je z Kanárů.Mám také tyto semena v obrovských luscích, co tyhle stromy vytvářejí. Viděli jste to? Ty lusky jsou jak dřevěný, půlmetrový lusk třeba svatojánského... celý příspěvek >
co je to za strom?, 11.5.2008
Také mám doma semínka jacarandy. Ale má vůbec cenu u nás takový strom pěstovat? Je to strom, jako hrom! Má s tím někdo zkušenosti?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika