Příspěvky uživatele - 133.75

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krovinorez fs 410 nebo fs 240, 29.5.2013
Mám FS 310 a starší 410 bych se můběc nebál. Je to perfektní mašina, oproti Oleo-Mac, kterou jsem měl před tím je to nebe a dudy. OM šel pryč kvůli neopravitelné (předražené) závadě na motoru a to byl kroviňák za skoro 20 tis. Takže Moutfieldu se... celý příspěvek >
John Deere JM46, 27.5.2013
Také bych uvítal "uživatelské" zkušenosti z místních luhů a hájů, nenajde se nějaký vlastník? Četl jsem stížnosti na ucpávání výhozu, ale přikládám je mulčovacímu noží, který je ve standardu... Má někdo praktické zkušenosti? Co kvalita zpracování... celý příspěvek >
Husqvarna LC 56, 16.5.2013
Také sháním informace o této sekačce LC 56 (AWD), tedy uživatelské zkušenosti. Takže budu rád, když napíšete ty vaše... Není ten motor slabý na tak velký průměr nože? U verze AWD bych se bál velkých ztrát v pohonu, nevím zda zbylý výkon dostačuje...... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika