Příspěvky uživatele - 218.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna 555, 562 XP, 25.9.2011
No šikovným patrí svet. Proste ked to doteraz nikoho nenapadlo - bohužiaľ. Napr: Lexus ako prvý začal používať priame vstrekovanie s nepriamym a teraz to viacerý okopirovali. A. som zvedavý čo budú teraz písať odporcovia Hq. - samotná Čína im to... celý příspěvek >
Jakou letní jabloň?, 11.9.2011
Mne veľmi chutí stlpovitá zelená jablon od Starkla.Ked ich mali v ponuke prvý rok kupila som z recesie a nechala na balkone, predvlani som zasadila k rodičom a začala rodiť ako divá, výborné letné jablká.A tiež Early Gold, výborná.
Jakou levnou benzínovou pilu?, 9.9.2011
Zdravím. Akurát sa ospravedlňujem za chyby. Písal som to z telefónu. Som rád že som vás pobavil. Prajem prijemné rezanie. Martin
Jakou levnou benzínovou pilu?, 9.9.2011
Dobry den vsetkym. Musim s vami suhlasit a napisat svoju skusenost. Rezavam tak 90% palivove drevo na klatiky do krbu, pevazne buk a brezu. Teraz mam hq 357XP a neni som vobec spokojny. Hlavne preto ze ked mi dovezu napr tatru dreva +- 12 kubikov tak... celý příspěvek >
Ovocné stromy neplodí, 1.9.2011
Kedy je dobré hnojiť ovocné stromky, ako často a čím hnojíte?U mna konkretne hrušky, maju 4 roky, Bohemica a Wiliamsova, vlani mali po 3 kusy, ale toho roku nič.Pri sadení sme dali kompost a toho roku 1x Biohumin, inak som nehnojila.Skôr som... celý příspěvek >
Pivoňky, 1.9.2011
Dakujem pekne.Sadila som na jar, ale bylinná pivonka sa nechytila, krovitá ano.Ako sa o pivonky staráte, hnojite ich?
Stiga vs. Hecht vs. Husquarna, 5.7.2011
Tak ja jednoznacne doporucujem husqvarnu. Kamarad kupil stigu St 26 j. Proti husqvarne strasna metla. Polozte si ich vedla seba a porovnajte. A ta hq. vam pri takomto vyuziti vydrzi do smrti.
Založení korunky - pro p. Vysloužila, 8.4.2009
Samozrejme mi nedá nesúhlasiť s p. Vysolužilom. Veď je dokázané, že správny rez, správne načasovaný, prispôsobený všeobecným podmienkam podporuje zakoreňovanie, udržuje plodnosť a životnosť. Poprieť to podľa mňa môže len neskúsený (nechcem použiť... celý příspěvek >
Pokazil jsem kvas?, 17.2.2009
Leda by se jednalo o sklenikovy vytvor, letni hrusen z konce srpna a mozna je jedna o dovoz ze velke vzdalenosti, kde je jiz leto.
Pokazil jsem kvas?, 28.1.2009
Určite spomínané Durancie... klasika. Stará odroda,  vysoko odolné voči šarke sliviek,  i keď vo Vašom prípade by som sa jej nebál, pretože najskôr sa v takej nadm. výške nevyskytuje.  Priznám sa, že s novými odrodami nemám skúsenosti... celý příspěvek >
plody na roubu, 20.1.2009
oslovila ma hlavne bujnost jablone, mam pre nu dostatocne velke miesto, pretože chcem na nu nastepit staru odrodu a pestovat volny tvar koruny... dufam si bujnost zachova po pozadovany tvar,  i ked to tak nemusi byt... mate pravdu je... celý příspěvek >
plody na roubu, 20.1.2009
zdravim. mohli by ste mi podarit? mal som krasnu divu jablon pri oploteni, kde sa pasli kone. na jar minuleho roku som ju zastepil krasne sa prijala, lenže mi ju zničili kone. jablon zase obrazila a vytvorila opat do konca leta velku korunu, rastie... celý příspěvek >
Durancie, 22.8.2008
P. Vysloužil poradili by ste na predošlou otázku?
vrúbľovanie, 3.8.2008
prajem pekny den.   mam vyhliadnuty semenacik hrusky planej na kraji lesa.  nejavi znamky choroby, vyzera docela zdravy. Co by ste povedali na takyto postup? Mam v plane ho na jesen presadit na konecne miesto a hned na jar zastepit... celý příspěvek >
motorova kosacka aj do svahu, 20.7.2008
Keď kúpiš Hondu motor tak je to fajn.Pri motore Brigs iba motor intek pokiaľ bude lacnejšia verzia, bude Ti pri sklone zalievať, filter vzduchu, výfuk a bude dymiť, pozor lebo pri stálom zalievaní olejom Ti podpáli ventily a sedla ventilov potom ich... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika