Příspěvky uživatele - 141.45

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sametka podzimní - Trombicula autumnalis, 21.5.2013
Dobrý den. Loni jsme K-Othrinem postříkali jen vnitřek stodoly /včely zednice?/ a půdy proti vosám a čmelákům, nebotˇ jsme s dcerou velmi alergické na jejich jedy. Zahradu jsme nestříkali, ale sametky ani klíšťata se po několikaletém zásahu tady... celý příspěvek >
Jak na Bršlici - Kozí nohu?, 21.5.2013
Dobrý den. V našem případě se na bršlici a nejen na ni, osvědčilo lidské sádlo. Funguje úžasně. Ale musí se aplikovat co nejčastěji, ne až bršlice kvete. Hned, jak vystrčí neduživé lístečky, utrhnout je. Pak nemá z čeho prospívat a docela rychle... celý příspěvek >
Okurky - salátovky, 10.5.2013
Dobrý den. Na Vašich okurkách řádí jednoznačně klopušky. Rychle postříkat Decisem, Talstarem nebo, a to nejlépe, má-li někdo zbytek z minulých let, Sumitionem. Klopušky jsou nesmírně akční a během dvou dnů jsou schopny zdecimovat podstatnou část... celý příspěvek >
Roubování melounů a okurek 2012, 4.3.2013
Já vím, ale měla jsem celkem postupně tři šarže a v různých letech. Soused má zkušenost stejnou, ten to zkusil naštěstí jen jednou. A tak nevím. Zkuste, MH
Roubování melounů a okurek 2012, 4.3.2013
Dobrý den. Mám s čínskou hadovkou opakovaně špatnou zkušenost. Má spoustu samčích květů než kvete samičím. První okurku jsem měla vždy tak ve výšce 80-90 cm, pak zas nic atd. Do 2,5 m stěží čtyři okurky. Pro mě škoda místa. Chuť normální,... celý příspěvek >
Papriky - klíčivost semen, 1.3.2013
Dobrý den. Nic bych nedala za to, že firma se rozrostla nad možnosti i chuť trhu a osivo je staré. Na poměrně malý provoz je sortiment podle názvů veliký, ale připadá mi, že je to jen o pár odrůdách s malými nuancemi dokola. Většinu jsem jich... celý příspěvek >
Papriky - klíčivost semen, 1.3.2013
Dobrý den. Není mi příjemné kritizovat někoho s kým jsem v dobrém zákaznickém styku téměř dvacet let. Jenže posledních 5-6 roků úroveň klíčivosti k uzoufání klesla. Letos začátkem ledna telefonicky objednané vážené osivo vyklíčilo s 3% úspěšností po... celý příspěvek >
Predátor na svilušky / sametky, 11.2.2013
Dobrý den. O sametkách a zásazích proti nim je už tady informací spousta. Pohledejte. MH
Sušené švestky, povidla, 13.12.2012
Dobrý den. Dokud jsem měla z čeho, zavařovala jsem i křížaly z hrušek. Tento způsob uchování vřele doporučuji. MH
Neznáte někdo recept na pravé znojemské okurky?, 17.8.2012
Dobrý den. Pro sebe mám jediný závěr - nostalgie, staromilství. A to já mám moc ráda a klidně se tím pochlubím. Byli jsme mladí, zdraví, měli chuť jak do práce, tak do jídla a neměli všeho vrchovatě. A proto myslím, že mnohé chutě se nám už... celý příspěvek >
Neznáte někdo recept na pravé znojemské okurky?, 23.7.2012
Dobrý den.Všimla jsem si, že Mr Bigggg uvádí ve svém receptu kromě soli stejný poměr surovin. Tak Vám snad budou okurky chutnat. Ještě bych chtěla dodat, že tam, kde je z praktického důvodu koření ve sklenicích na závadu (u směsi na bramborový... celý příspěvek >
Neznáte někdo recept na pravé znojemské okurky?, 19.7.2012
Dobrý den. A představte si, že kys. citronová barvu nebere, jsou krásné i po víc jak roce. Bylinky mimo kopru nedávám. Vadí mi různé příchutě. Někdo dává feferonky, česnek, nám to nechutná. Také podle mně znojemský macerát není žádná pecka. Maminka... celý příspěvek >
Zasychání vrcholků okurek, 19.7.2012
Dobrý den. Je mi líto, že Vám kl.nadělaly takovou škodu.Okurky na záhoně bych ošetřila také. Klopušky jsou velmi pilné a hodně při chuti. Zdravím MH
Neznáte někdo recept na pravé znojemské okurky?, 18.7.2012
Ano, máte pravdu. Já jsem už zapomněla, kde byly např. mrazírny, nějaký provoz byl i v Uherském Hradišti atd. Je to už spousta let. MH
Žloutnutí plodů okurek, 18.7.2012
Podle fotografie to vidím na klopušky. Poškození vrcholků je typické. Fungují na ně požerové jedy. Pokud by se přemnožily, je to vážný problém. Než jsme na netu zjistili, o co se jedná, byla poškozena většina rostlin. Zachránili jsme je, sice se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika