Příspěvky uživatele - 68.188

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stiga Turbo 53 S BW Plus, Honda - zkušenosti, 29.7.2013
Mám ji od jara a seču cca 1800m2. Zatím výborné, kupodivu i lepší manipulace než se starou o 10kg lehčí sekačkou. Dělají to právě ty velká kola - sekačka i bez pojezdu prostě lépe jezdí. Zatím jsem projel cca 10l benzínu a žádný problém, chytá vždy... celý příspěvek >
Sekačka na plochu 1400 m2, 20.5.2013
Rozhodně berte motory B&S nebo Honda. Osobně mám starou sekačku B&S od roku 2005 a udržuji s ní cca 1800m pozemek, a jediný servis spočívá v tom, že kontroluju hladinu oleje, leju benzín. Poslední 3 roky jsem dokonce "zapomněl" vyměnit olej.... celý příspěvek >
Rotační sekačka - mulčování?, 13.5.2013
Mám Stiga 53cm s motorem Honda 190cc, takže zhruba stejné jak u vás. Zkoušel jsem hodně hustý (pampeliška cca 20cm) porost a rozdíl s a bez mučování jde znát ale motor to ještě dává, akorát zůstává zelené bláto. Při sekání do koše "pohoda", motor ani... celý příspěvek >
Rotační sekačka - mulčování?, 13.5.2013
Správně mělo být napsáno dle hustoty a vlhkosti porostu. Samozřejmě hustý a vlhký porost zanechá za sebou zelené "bláto". Každopádně jsem s výsledkem spokojen, čekal jsem to horší.
Sekačka Honda pro plochu 3000 m podle vibrací, 7.5.2013
Dobrý den, jaké vibrace myslíte? Pokud jedete sekačkou po nerovném pozemku, tak vibrace motoru bude to nejmenší, co vás bude obtěžovat. Nebo myslíte jak dobře má sekačka zvládnuté "odtlumení" nerovností terénu, aby se co nejméně přenášely na... celý příspěvek >
Výběr sekačky 1500m2, 29.4.2013
Resim stejny problem a v podstate mi ve vyberu uvazly take tyhle sekacky. Jeste uvazuju o Stiga Turbo 53S BW PLUS, Honda. Uz jste se rozhodl, koupil neco? Diky za info.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika