Příspěvky uživatele - 188.192

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poraďte mi prosím jaké čerpadlo?, 20.5.2013
Na čerpání vody z potoka mám povolení do roku 2030, takže toto je vyřešené, jestli jste myslel tohle.
Poraďte mi prosím jaké čerpadlo?, 19.5.2013
Taky si myslím, že je to dražší, radši něco levnějšího, možná je toto čerpadlo zbytečně výkonné. Chtěl bych čerpadlo umístit za plot uvnitř zahrady a do potoka, který teče mimo zahradu to je 4m horizontálně a pak 1,5-2m hladina potoka.
Poraďte mi prosím jaké čerpadlo?, 19.5.2013
Našel jsem toto čerpadlo GUDE JA 200T, 7000l/hod. 9m sací výška, 70 dopravní výška, s cenou 4.500,- Kč, nebylo by něco levnějšího?
Poraďte mi prosím jaké čerpadlo?, 19.5.2013
Doplňuji svůj příspěvek, že množství vody není problém ale dopravit jí do vzdálenosti 50-60 m s uvedeným převýšením. Potřebuji poradit s čerpadlem.
Poraďte mi prosím jaké čerpadlo?, 19.5.2013
Vzhledem k tomu, že čerpadlo by obsluhovala i moje manželka je zakopání potrubí ideální než přenášení hadic a čerpadla. Chtěl bych aby pouze čerpadlo zapnula. Klidně se spokojím i s tím, že bude třeba stříkat pouze jedna tryska, pak otevřu druhou a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika