Příspěvky uživatele - 15.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odstranění strarého bezu, 27.11.2010
Nepřeháním. Horkou vodou se paří akorát poražené prase při zabíjačce.
Borovice černá - zasychání, 28.8.2010 Obsahuje fotku
tady je to foto borovice
Borovice černá - zasychání, 28.8.2010
Borovici černou na fotce (2,5 m výška) jsem sadil již před rokem (září / říjen 2009). Pochází z kvalitní okrasné školky, kde ji pravidelně přesazovali. Ještě před měsícem, kdy jsem ji kontroloval, vypadala dobře. Nyní má zhruba 75%... celý příspěvek >
Wollemia nobilis - zkušenosti s pěstováním, 17.1.2010
Má tu někdo zkušenosti s pěstováním teprve nedávno (2006) na trh uvedené "druhohorní" jehličnaté rostliny Wollemia nobilis? Té, která byla prý v roce 1994 objevena v Austrálii, a jež se v dnešní době začíná již objevovat v... celý příspěvek >
Řez vzrostlých thují a cypřišů, 5.9.2009
Má pravdu ten chlapec.
Reznou nám borovice, čim to je?, 17.11.2008
Přesně tak, je to suchem. Půda je tady na severu Moravy dočista bez vláhy. Těch pár kapek, co zatím od září spadlo, to nespravilo. Takže zahrádkáři, a to nejen na Moravě, zalévejte! Kdo nemá studnu či opravdu hodně sudů z nachytanou dešťovkou, musí... celý příspěvek >
nebezpečný smrk, 25.9.2008
No, nezlobte se na mě, ale babrat hlínou řezné rány na stromě může jedině barbar. Copak by někoho napadlo ošetřit si třeba řeznou ránu na ruce vodou ze záchodové mísy místo akutolem?
škumpa, 30.6.2008
Přesně tak, škumpa je hrozná "potvora". Když se vám její mělké, ale dlouhatánské kořeny dostanou časem třeba pod okrasné keře, jsem zvědavý, jak tím herbicidem budete v hustém větvoví toho keře natírat mladé škumpy. Jestliže mateční... celý příspěvek >
drobný stříbrný létající hmyz na thůjích, 23.6.2008
Já bych moc nezkoumal "co to je", neboť to jistě nic dobrého není a raději bych rychle koupil balení nějakého insekticidu a dal těm hmyzákům pořádně "pokouřit". Jinak nic proti hmyzu, ale mšice, svilušky, mochničky a komáry... celý příspěvek >
jehličnany a konifery, 23.6.2008
S tím stejným natočením stromu to "jsou "babské povídačky". Ještě jste tu mohli napsat, že se je potřeba o první půlnoci po přesazení třikráte otočit na podpatku a plivnout na každou světovou stranu. To by vám alespoň poradila stará Jeremiáška. :-)
Přesazování jehličnanů?, 23.6.2008
"Velký odborník" by napsal, že vzrostlejší, starší exemplář jehličnanu je potřeba pro přesazení připravit s ročním předstihem, tzn., že řekněme začátkem září se v určité vzdálenosti od kmene udělá kolem dokola hlubší rigól, který se hned na to... celý příspěvek >
Tisovec - odolnost, 15.6.2008
Tisovec snese všechno. Je tomu už rok a půl, kdy jsem si z jedné okrasné školky přivezl 2m vysoký, krásně obrostlý stromek Tisovce. Bylo to koncem října, v nejvhodnějším to období pro přesazování vzrostlejších dřevin. S výsadbou jsem si dal hodně... celý příspěvek >
Ficus Elastica - množení, 10.3.2008
A víte od čeho to spodní teplo pochází?!? Ptám se vás jako obyvatele křesťanské Evropy.
stříhání tůjí, 15.2.2008
Na Vámi vznesenou otázku je v historii fóra napsáno opravdu hodně, jen to nechce být "zhnilý" a kliknout myší párkrát navíc.
Droždín, 12.2.2008
Evo, můžete napsat, co vlastně sháníte a v jaké velikosti? Co se týče prodeje na Severní Moravě, myslím, že mám celkem přehled.
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika