Příspěvky uživatele - 10.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký křovinořez do lesa, 22.5.2014
S kvalitním křovinořezem a nosným systémem jsem v ruderálu dělal kanystr denně, což odpovídá cca 7 hodinám práce. To je reálné. Deset hodin už je myslím trochu moc, osm by se dalo. O normě 3,5h kvůli hluku nic nevím, určitě bylo jak říkáte 1x za... celý příspěvek >
Husqvarna 560, 16.5.2014
Tady není řeč o tom, jestli při startu musím vytáhnout 1cm lanka nebo 10cm lanka. Ale o tom, že teplá pila s otevřetným dekompresním ventilem NENASTARTUJE. A o tom, že je tohle v pořádku mě nepřesvědčí ani vaše silně erudované... celý příspěvek >
Husqvarna 560, 14.5.2014
Vážený pane Jiří, pokud má pila dekompresní ventil tak MUSÍ jít nastartovat s otevřeným ventilem za jakékoliv teploty. Stejně tak jako všechny ostatní stroje které mám. Samozřejmě že pilu nastartuju i bez otevření dekompresního ventilu, pokud... celý příspěvek >
Výber Stiga krovinorez, 13.5.2014
Jak dlouho vydrží nádrž dost záleží na konkrétním stroji, bývá to ale +- hodina. Dost se to liší podle použitého nástroje, se strunou žere křovinořez znatelně více než s nožem. Jedna nádrž na hodinu a tři čtvrtě to odpovídá opravdu tak prořezávce... celý příspěvek >
Husqvarna 560, 12.5.2014
Jinak ještě k pile o které nakonec tahle diskuze je. Po jejím návratu ze servisu vymizela prodleva po přidání plynu takže v tomhle směru spokojenost. Někde ale bude problém, nejspíš s kompresí protože: Pokud při startu teplé pily otevřu... celý příspěvek >
Husqvarna 560, 12.5.2014
Tady přece nikdo nepopírá, že Aspen je pro tyhle motory nejlepším palivem, už proto, že je pro ně navržený. Pokud se tady bavíme o 5ti litrovém kanystříku za rok, tak je to opravdu jedno, to bych ho koupil taky. Pokud o 25l kanystru za rok, je to... celý příspěvek >
Výber Stiga krovinorez, 12.5.2014
I tři nádrže denně? V ruderálu naprosto běžně dělám šest litrů benzínu denně, to znamená cca 7 nádrží což je také mimochodem běžná pracovní směna. Pokud máte kvalitní stroj, kvalitní ochrané pomůcky (sluch, zrak) a hlavně kvalitní nosný systém, tak... celý příspěvek >
Husqvarna 560, 7.5.2014
Jaký má smysl prémiový benzín? Ten, že neobsahuje biosložku. Snad to tady píšeme už naposledy. Karburátor si snad nechával čistit už každý z nás. Navíc prémiová paliva jsou už z výroby aditivovaná pro vyšší odolnost palivové soustavy proti korozi,... celý příspěvek >
Výber Stiga krovinorez, 7.5.2014
Prax v obore mám osm let. Není to mnoho ale zas to není až tak málo. Začínal jsem kdysi s křovinořezem Jonsered GR 41 a za tu dobu mi rukama prošlo nemálo strojů. Jak už někdo psal, křovinořez není jen o motoru ale také o ostatních komponentech,... celý příspěvek >
Husqvarna 560, 6.5.2014
Dle vyjádření společnosti Benzina není do zmiňovaného benzínu Verva 100 přidávána biosložka (biolíh) tak jako do jiných paliv. Povinnost % obsahu biosložky v palivech se vztahuje na celý objem paliv dodaných na trh. Logicky když firma dodá na trh... celý příspěvek >
Husqvarna 560, 6.5.2014
Souhlas, tohle zvýšení nákladů nikoho nezabije. Beru 100oct. do všech strojů na firmě (2x pila, 2x křovinořez, 2x sekačka) už cca rok a od té doby jsem nečistil karburátor. Předtím, zejména u křovinořezů, až 2x do roka (intenzivní profi zatížení). U... celý příspěvek >
Výber Stiga krovinorez, 6.5.2014
Do křovinořezu prostě patří 2takt, s tím se nedá nic dělat. 4taktní křovinořez není špatné řešení když s ním sečete nižší trávu strunou několik hodin v kuse. Nejlépe na rovině a bez přílišné manimpulace s plynem, na konstantních pracovních... celý příspěvek >
Husqvarna 560, 5.5.2014
Takže pila je zpátky ze servisu. Mechanik údajně na žádnou závadu nenarazil, pilu celou rozebral a zase složil. To samozřejmě obsahuje výměnu těsnění pod válcem za nové a nahrání nejnovějšího SW. Pro jistotu jsem natankoval 100oktanový benzín,... celý příspěvek >
Který vybrat? Stihl FS 240 C-E & Husqvarna 535rx, 28.6.2013
Farm x profi je podle mě jenom zbytečné slovíčkaření. Každopádně vím, že křovinořez Jonsered BC2236 což je identické s Hq 535 vydrží komunální použití. Jen s jednou podmínkou, musí dělat takovou práci na kterou je určen. Nějaké prořezávání pilovým... celý příspěvek >
Který vybrat? Stihl FS 240 C-E & Husqvarna 535rx, 27.6.2013
Naprostý souhlas s Romanem, 535Rx jsem kupoval pro kamaráda a je nadmínu spokojený. Já mám o třídu vyšší ale konstrukce řidítek s vysokým sloupkem je stejná a je opravdu výborná, při správně nastavených popruzích není problém velká rovná plocha ani... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika