Příspěvky uživatele - 225.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kultivátor MS 06.1 - Mountfield, 15.5.2013
Tak ten kdo tu srovnává Vari s kultivátorem z Mountfieldu, tak Varinu vživotě neviděl, nebo jen zdálky, jedině tak jsou si podobné.Já se nechal zlákat tou 7-letou zárukou a nižší pořizovací cenou a koupil si MS nevím co, ale ten nejsilnější, mám ho... celý příspěvek >
Olej do benzinu pro pilu, 8.5.2013
No jasný je to jen byznis doporučovat pouze svůj olej, každopádně jak už tu bylo řečeno vyrábí to víceméně castrol, barva je podle aditiva (červená, modrá) a nejdůležitější je přečíst si bezp. list, tzn, do pil a křoviňáků koukat, aby olej zvládl... celý příspěvek >
Umělé světlo, 19.3.2013
Tak by mě zajmalo jak si dopadl s tím horským sluníčkem, podle mě jde použít na 5 minut denně a budeš rád že ti to nechcípne.Jak už ti tu psali rostlina potřebuje provádět fotosyntézu - světlo o správném spektru a co největší intenzitě. Dají... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika