Příspěvky uživatele - 167.249

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výsev rajčat, 11.2.2009
Dobrý den já vysévám rajčata v polovině února a řídím se podle měsíčních fází(viz. lunární kalendář krásné paní aneb měsíc zahradníkem). Letos je nejvhodnější doba 18. a 19. února. Když rajčata přepichuji tak do uřízlích dvoulitrových pet... celý příspěvek >
rajčata a počasí, 17.9.2008
Dobrý den, rajčata mám stále ještě venku, jen jsem je přikryla bílou netkanou textilií. Ještě hlásejí babí léto tak snad jěště něco dozraje. Zdravím Markéta
Anglický muškát, 28.8.2008
Děkuji za radu, vypadá to, že listy přestaly žloutnout a pěkně obrazil. Tak snad je pohroma zažehnána. Ještě jednou dík. Markéta
Anglický muškát, 18.7.2008
Dobrý den, mám problém s anglickým muškátem. Stále mu žloutnou listy a dělají se na nich rezavé fleky. Vždycky všechny listy olámu a za chvíly jsou flekaté zas. Nevíte někdo čím to je a co by pomohlo. Předem děkuji Markéta.
neznámá rosltina, 15.7.2008
Já si myslím, že se jedná o okrasný jahodník, ale je normálně jedlý. S pozdravem Markéta
Živý plot do výšky 60 cm, 11.7.2008
Zlatice se dnes prodává i v zakrslých formách. A když stříhám bujný keř kvete každý rok. S pozdravem Markéta
Živý plot do výšky 60 cm, 10.7.2008
Kvetoucích keřů je hodně, já bych zasadila tak, aby kvetlo každou roční dobu něco. Ve výšse 60 cm stačí vždy na jaře nebo v létě zastřihnout. Na jaře kvete tavolník,  zlatice, vajgélie, pustoryl, v létě komule, mochna, tavolín a na podzim třeba... celý příspěvek >
Neznámá kytička, 8.7.2008
Já bych také řekla, že je to pupalka. Jestli květy hodně otvírá až navečer, tak je to určitě pupalka. Slyšela jsem že je léčivá. S pozdravem Markéta
Hnědé skvrny na rajčatech, 7.7.2008
Pokud jsou to skvrny na špičce plodu a dál se roztahují do šířky, tak se nejedná o plíseň, ale o nedostatek vápníku. Bohužel hnojivo, které by obsahovalo větší množství vápníku na trhu není, aspoň já sem takové zatím nenašla. Příští rok do půdy pro... celý příspěvek >
libora - lantana, 6.7.2008
Ano libora-lantana je skutečně celá jedovatá.
Pařez, 7.6.2008
Chtělo by to foto toho pařezu, aby se dalo lépe inspirovat.
bougenvilea, 4.6.2008
Dodrý den, bougenvielii jsem zakoupila vloni, barevné listeny usychaly též. Tak jsem je nechala. Obrazila a za čas se začaly zbarvovat listeny opět do purpurova. Chce hodně hnojit. Já přihnojuji Kristalonem, každý týden. Na zimu chce chladnější... celý příspěvek >
Co do kombinace s levandulí - nejlépe žlutě kvetoucího?, 31.5.2008
Dobrý den, tento rok jsem dělala bakalářskou práci na využití rodu Lavandula v květinářství, o použití levandule do lemů záhonů a okrajů cest toho mám popsáno mnoho. Osobně bych se řadila k názoru vysadit k modře kvetoucí levanduli např. bíle či... celý příspěvek >
zásilková zahradnictví, 17.5.2008
Já u p. Basíka nakupuji osobně již několik let a jsem velmi spokiojená. Květiny pěkné a hlavně levné. Když si nechám květiny poslat, přijdou všechny a v bezvadném stavu. S pozdravem Markéta od Pacova
Neznámá květina, 11.5.2008
Tohle je určitě durman neboli datura. Je to přenosná rostlina, na zimu zazimovat.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika